2733
2734
عنوان

بیاید ثابت کنید حس ششمی هستید

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 72 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تقریباً ولی آمتحانش کن

از زندگیم بگو لطفا 

کی روی خوبشو نشون میده 

همسرم سمت کاری که دوست ندارم بازم می‌ره ؟!

آیا درس بخونم قبول میشم برای فرهنگیان ؟؟؟

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
از کسی دلگیری بشدت 

از زندگیم بگو لطفا 

کی روی خوبشو نشون میده 

همسرم سمت کاری که دوست ندارم بازم می‌ره ؟!

آیا درس بخونم قبول میشم برای فرهنگیان ؟

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
ن.بابا خودم دیوونم 

😂😂😂

🦋💙حس ششم گفت بهش میرسی جون عزیزت ی صلوات بفرس برسم بهش بخدا همتونو دعا میکنم🦋💙                  خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺     رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗       خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕                                            میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲                                 
2706