2737
2739
عنوان

کسی چیزی در مورد شکوفه سنجد شنیده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 60484 بازدید | 88 پست
گلم بارداري شدي ؟ 

اره عزیزم اما ی قُلم جذبی بود.یکیش مونده اونم نیازمند دعای شماست ک سالم و بموقع دنیا بیاد

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
اره عزیزم اما ی قُلم جذبی بود.یکیش مونده اونم نیازمند دعای شماست ک سالم و بموقع دنیا بیاد

ايشالا كه سالم ب دنيا مياد و بغلش ميكني

گلم ميشه بگي چجوري مصرف ميكردي و چ مدت 

ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ايشالا كه سالم ب دنيا مياد و بغلش ميكني گلم ميشه بگي چجوري مصرف ميكردي و چ مدت  ممنونم

هم پودرشو میخوردم(ی ق م میریختم تو دهنم پشت بندشم ی لیوان آب)

هم ی فلاسک دم میکردم صب تا شب میخوردم.

من حدود50 روز استفاده کردم.

در کنارش بخاطر اینکه فولیکولام بالغ نمیشد از قرص ویتاگنوس و بادکش گرم رحم و ماساژ با روغن سیاهدانه هم استفاده کردم.

کدوم شهری؟؟؟

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2731
ماهه چندمه بارداري؟؟؟ يني چي عزيزم يه قلش جذبي؟؟ ببخشي انقد سوال ميپرسم 

امروز رفتم 7.

یعنی ی قل همونموقع ک نطفه ست تو رحم از بین میره.جذب رحم میشه.خونریزی نداره ک بگی سقط شده.

هم پودرشو میخوردم(ی ق م میریختم تو دهنم پشت بندشم ی لیوان آب) هم ی فلاسک دم میکردم صب تا شب میخوردم ...

كرمانشاه 

سه سالساله تو اقدامم تنبلي تخمدان دارم .يك سال ويتاگنوس خوردم فايده نداشت .مزه ش تلخه؟؟؟؟

پودرشو خريدين؟ بعد 50 روز باردار شدين؟

ب همسرمم ميتونم بدم بخوره

كرمانشاه  سه سالساله تو اقدامم تنبلي تخمدان دارم .يك سال ويتاگنوس خوردم فايده نداشت .مزه ش تلخ ...

خوردن پودرش حس خوبی نداره.اما دمنوشش بی مزه ست تقریبا.

من فصل بهار رفتم برگ جمع کردم خودم آسیاب کردم.واس همین پرسیدم کجایی.گفتم اگه تهران باشی بهت برسونم اما کرمانشاه برام مقدور نیست.

من فولیکولام ریز بود و دکتر گفت صلا به دار نمیشم.ی بار با لتروزول باردارشدم ک هفته18 سقط کردم .

اینبار خودم مطالعه کردم و شروع کردم ب درمان.گفتم 8ماه دارو گیاهی بخورم اگه تا عید باردار نشدم بعد برم دکتر.50 روز مصرف کردم ک خداروشکر با اولین اقدام باردار شدم.

2740
خوردن پودرش حس خوبی نداره.اما دمنوشش بی مزه ست تقریبا. من فصل بهار رفتم برگ جمع کردم خودم آسیاب کرد ...

خداروشكر خدا برات نگهش داره

مرسي عزيزم از محبتت 

ميگردم تو عطاريا بيدا ميكنم

خداروشكر خدا برات نگهش داره مرسي عزيزم از محبتت  ميگردم تو عطاريا بيدا ميكنم

بعید میبینم عطاری داشته باشه.

بازم اگه پیدا نکردی خبربده تا بگم ی نفربرات پست کنه.

شرمنده من استراحتم و بیرون نمیتونم برم وگرنه خودم برات میفرستادم.

ان شاءالله ک ب زودی دامنت سبز بشه دوستم

عزيزم شما برگشو خوردي يا شكوفشو  بعد ميشه بگي چجوري مصرف كردي مرسي

شکوفشو دم میکردم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

عزیزم شکوفه سنجد برای تقویت قوای جنسی زنان خوبه همینطور برای اضطراب و ترس موقع نزدیکی زن و شوهر... ولی این چیزا رو اول از ی متخصص طب سنتی یا عطاری بپرس چون ما فقط یک بعد جریان رو نگاه می‌کنیم... از طرفی اگه مشکل یبوست داشته باشی سنجد برات خوب نیست... پس حتما از کسی بپرس ک همه چیز رو درنظر میگیره

2706