2733
2739
عنوان

کسی چیزی در مورد شکوفه سنجد شنیده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 60523 بازدید | 88 پست
سلام وقتتون بخیر .دمنوش شکوفه سنجد وبرگش رو میشه به آقایون هم داد ؟؟واینکه میشه برگ وشکوفه رو باهم د ...

سلام.

تاجایی ک من مطالعه داشتم برگ و شکوفه سنجد رو تعداد و کیفیت تخمک اثرمیذاره.درمورد تاثیرش روی اسپرم اطلاعی ندارم.

درمورد دم کردن باهم و جداشم نمیدونم

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
سلام. تاجایی ک من مطالعه داشتم برگ و شکوفه سنجد رو تعداد و کیفیت تخمک اثرمیذاره.درمورد تاثیرش روی ا ...

قربونت برم چقد خوب توضیح میدی خدا خیرت بده 

میگم برا پسر دار شدن هم خوبه اخه طبع من سرده یه دپنه دختر دارم پسر هم میخوام

بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم الهی همه عاقبت بخیر بشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم چقد خوب توضیح میدی خدا خیرت بده  میگم برا پسر دار شدن هم خوبه اخه طبع من سرده یه دپ ...

سلام گلی.

واسه پسرزایی تخم هویج فرنگی صد گرم بگیر(بذر اصلاح نشده)

۵۰گرم روز اول پری.۲۵گرم روز دوم و۲۵گرم روز سوم دم کن بخور.

حلوای میتی قطعا باعث پسرزایی میشه.

پودرکاسنی یا قرص گیاهی کاسنی یا عرق کاسنی مرد بخوره.

روز تخمکگذاری اقدام کن حتما پسر میشه

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
سلام گلی. واسه پسرزایی تخم هویج فرنگی صد گرم بگیر(بذر اصلاح نشده) ۵۰گرم روز اول پری.۲۵گرم روز دوم ...

مممنون عزیزم ۵۰گرم چنتا قاشق میشه من وزنه ندارم

2728
سلام گلی. واسه پسرزایی تخم هویج فرنگی صد گرم بگیر(بذر اصلاح نشده) ۵۰گرم روز اول پری.۲۵گرم روز دوم ...

عرق کاسنی روزی چقد بخوری؟ 

مممنون عزیزم ۵۰گرم چنتا قاشق میشه من وزنه ندارم

نمیدونم والا.

من صد گرم میگرفتم چشمی نصف کرد

عرق کاسنی روزی چقد بخوری؟ 

ی لیوان

سلام. تاجایی ک من مطالعه داشتم برگ و شکوفه سنجد رو تعداد و کیفیت تخمک اثرمیذاره.درمورد تاثیرش روی ا ...

عزیزم یسوال دیگه شما گفتین الان پسر دارین ،آخه من جایی شنیدم ک سنجد باعث دخترزایی میشه آیا شما همراه اون اقداماتی ک گفتی چیز دیگه ی برا پسرزایی هم خوردین ؟

2740
عزیزم من هنوز منتطرم

سلام گلم.شرمنده ی مقدار بیحالم.

یادداشت میذارم صبح براتون بفرستم.

بازم معذرت 

خواهش عزیز اشکال نداره ممنون

سلام گلی.

واسه پسرزایی تخم هویج فرنگی صد گرم بگیر(بذر اصلاح نشده)

۵۰گرم روز اول پری.۲۵گرم روز دوم و۲۵گرم روز سوم دم کن بخور.

حلوای میتی قطعا باعث پسرزایی میشه.

پودرکاسنی یا قرص گیاهی کاسنی یا عرق کاسنی مرد بخوره.

روز تخمکگذاری اقدام کن حتما پسر میشه

هم پودرشو میخوردم(ی ق م میریختم تو دهنم پشت بندشم ی لیوان آب) هم ی فلاسک دم میکردم صب تا شب میخوردم ...

ببخشید شما ویتاگنوس میخوردی لک بینی و طولانی شدن پریود هم داشتی ؟