2737
2734
عنوان

کنکور منابع زیست

| مشاهده متن کامل بحث + 4711 بازدید | 99 پست
وای لطف میکنی 

بعد سری دوم منابع 

زیست فاگو هر سال .فصل ازمون فاگو

شیمی خیلی سبز .نشرالگو .موج ازمون 

فیزیک خیلی سبز.نردبان .فصل ازمون 

ریاضی .نردبام . ایکیو . موج ازمون 

ادبیات گاج نقره ای . موج ازمون 

دینی سفیر . جمعبندی خیلی سبز

زیان نردبام .مبتکران . ازمون پلاس

عربی مهر و ماه .نردبام . گاج نقره ای 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد سری دوم منابع  زیست فاگو هر سال .فصل ازمون فاگو شیمی خیلی سبز .نشرالگو .موج ازمون  ...

اینارو بعد از آذر ومرحله اول باید بخونم درسته 

شکست یتیم است ولی پیروزی هزار پدر دارد.
2731
من اون رابطه عمل و فکر کردم مال قیامته میگه اصلا حواسم سر جاش نبوده یکیم شک داشتم گفتم ولش کن وگرنه ...

من خودم ایات عربی رو حفظ نمیکنم...سعی میکنم یاد بگیرم خودم ترجمه کنم ....البته عربیت هم باید خوب باشه تا بتونی با این روش موفق شی ...ولی ب نظرم این کار عالیه

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻
من خودم ایات عربی رو حفظ نمیکنم...سعی میکنم یاد بگیرم خودم ترجمه کنم ....البته عربیت هم باید خوب باش ...

ولی امسال یکی از سوالا باید کل ایه عربی رو حفظ بودی تا میتونستی درست بزنی چون یه قسمت خیلی کوچیک اومده بود از ایه شما تجربی بودین ؟ شایدم رشته دیگه هستین مال ما که خیلی خفن بود ولی من یه بی دقتی کوچیک داشتم 

2738
بله همه رو براتون توضیح میدم ایشاالله انجام بدین رتبه میشین منکه بهشون ایمان اوردم امسال 

وای دلم  قنج رفت ایشالله 

دختر خدا هرچی میخوای بهت بده کاش همسایمون بودی دختر شیرازی غمی نداشتم 

نظام جدید شما چی رشتتونم اگه میشه بدونم یعنی انقد قلم چیا دینی ۱۰۰ زدم دوست داشتم کنکورمم صد بزنم نش ...

تحربیم ....میشه بپرسم ترازای قلمچیت چطور میاد؟؟از کِی شروع کردی ب جدی خوندن؟؟

وای دلم  قنج رفت ایشالله  دختر خدا هرچی میخوای بهت بده کاش همسایمون بودی دختر شیرازی غمی ...

❤❤❤❤ هر کمکی از دستم بر میاد انجام میدم ایشاالله که موفق بشین بخدا خودم ارزوم بود یکی کمکم کنه نظام جدیدا خیلی بی پناه بودن 😅😅😅

محکم بخونید حتما قبول میشید ولی باید بتونید حداقل ۱۲ تا ۱۴ ساعت بخونید منکه وقت کم‌میاوردم اخرا ۱۶ س ...

متاسفانه یه پسر سه ساله دارم این کارو برام سخت کرده 

من خیلی بی انگیزم....با مشاورم حرف میزنم تا 3 ساعت خوبم...خوب میخونم..کلی دوباره میرنم زیر گریه.😢😢..همیشه ب مشاورم میگه اقای دکتر شما هر 3 ساعت ی ویس انگیزشی واسه من بفرس😀 از بس ک سری انگیزم روم از دست میدم

2706