2733
2734
عنوان

کنکور منابع زیست

4707 بازدید | 99 پست

اول برای یاد گیری خیلی خوب 

زیست رو سه بار کتاب بخونید و ابهام‌گیری کنید بعد برید درسنامه ماز رو بخونید و بازم نکات و وارد کتاب کنید و ابهام گیری کنید بعد تست بزنید اونجا هم ابهام گیری کنید و پاسخنامه رو کامل بخونید بعد یه دور دیگه قشنگ کتاب و با نکات بخونید تا یادگیریتون کامل بشه روزی حداقل ۴ ساعت زیست بخونین 

شیمی اول دو بار کتاب و بخونین بعد درسنامه مبتکران بعد همزمان با هر قسمت با دو تا سه قسمت نکات و وارد کتاب کنید یه دور بخونید و تست بزنید و نکات و وارد کنید و یه بار دیگه بخونید 

فیزیک درسنامه گاح هم زمان تست و سعی کنید یه دفترچه کوچیک از نکات و فرمولا تهیه کنید هم زمان 

ریاضی مهر و ماه قسمت قشمت بخونید و تستشو بزنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادبیات اول کلمات و از هفت خوان بخونید و بعد تست خیلی سبز بزنید و هم‌ زمان ارایه و دستور و قرابت هفت خوان و بزنین 

عربی عیاد فیلی قواعد رو بخونین و تست بزنی 

زبان کتابچه کیاسالار کلمات رو بخونین و تست بزنین و قواعد هم هم زمان 

دینی کتاب رو تشریحی بخونین و کامل حفظ کنین بعد نکات ایات رو از گاج نقره ای وارد کتاب کنین و تستشو بزنین 

اینا یادگیری اولیه بود و تقریبا باید تا اول اذر بخونین کامل و تست هم زمان با خوندنه دو سه نمونه از ساعت بندی مشاورمو برات می زارم که حساب دستت بیاد 

2728
ادبیات اول کلمات و از هفت خوان بخونید و بعد تست خیلی سبز بزنید و هم‌ زمان ارایه و دستور و قرابت هفت ...

ب نظرم باید دینی رو اینقدر بخونی ک صفحات رو حفظ شی..من فقط اینطوری تونستم 100 بزنم

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻
2738
ب نظرم باید دینی رو اینقدر بخونی ک صفحات رو حفظ شی..من فقط اینطوری تونستم 100 بزنم

من اون رابطه عمل و فکر کردم مال قیامته میگه اصلا حواسم سر جاش نبوده یکیم شک داشتم گفتم ولش کن وگرنه منم دینی حفظ حفظ بودم حتی ایاتم عربیش کامل حفظ بودم

برای جمع بندی و بعد اذر و قبل کنکورم براتون میزارم هر کمکی خواستینم در خدمتم اگه سوال درسی داشتینم ب ...

این کتابهای سی سال کنکور زیست وغیره چطوره 

اگه خوبه ازشون استفاده کنم کی بخونمشون

شکست یتیم است ولی پیروزی هزار پدر دارد.
الان مطمعنین صد زدین من که یه دونه غلط یه دونه نزده دارم میشه ۹۰

من کنوری ندادم...یازدهمم هنوز ولی ازمونا ی قلمچیم همیشه 100 ...دبیرمون خیلی سخت گیره...واسه همین کل کتاب رو قورت دادم

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻
برای جمع بندی و بعد اذر و قبل کنکورم براتون میزارم هر کمکی خواستینم در خدمتم اگه سوال درسی داشتینم ب ...

درسنامه هم دارن چون برای فهمیدم مفاهیم مخصوصا تو ریاضی وفیزیک مشکل دارم 

شکست یتیم است ولی پیروزی هزار پدر دارد.
2706