2737
2739

تعریف کن شاید بدونم

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »

ببین خوابتو هیچوقت نه تعریف کن نه تعبیر 

خودت به بهترین شکل تعبیرش کن و صدقه بده همون اتفاق میوفته

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تعبیر خواب انلاین هم هس...‌ما ی کتاب تعبیر خواب داریم من هروقت هرچی خواب میدیدم حتما باید میرفتم تعبیرشو میدیدم...یه جورایی دیگه حالم داشت دگرگون میشد دیگه دنبال تعبیر خوابام نرفتم  

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
2728

چند وقت پیش خواب دیدم رفتم بیمارستان واسه زایمان دکتر اومد بچمو داد بغلم داشتم گریه میکردم پرسیدم بچم سالمه دکتر گفت بله سالمه دخترم هست

دیشبم خواب دیدم رفتم دکتر صدای قلبشو گوش میدم خیلی حس خوبی بود خوشحال بودم 

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏
ببین خوابتو هیچوقت نه تعریف کن نه تعبیر  خودت به بهترین شکل تعبیرش کن و صدقه بده همون اتفاق می ...

اخه خیلی کنجکاو شدم باردارم خیلی استرس دارم😔

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏

دیدن اینکه بچه ی دختری بدنیا اوردی خیلی خوب و عالی هست ..ولی فرزند پسر نه..تجربش کردم 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
2740
ممنونم عزیزم خداروشکر🙏🌷

خواهش عزیزم .هیچ نگران نباش .شک نکن اتفاقی خوب در انتظارته

چند وقت پیش خواب دیدم رفتم بیمارستان واسه زایمان دکتر اومد بچمو داد بغلم داشتم گریه میکردم پرسیدم بچ ...

معمولا تعبیره خوابه دختر اینه که پسر بارداری

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
اصلا جنسبت واسم مهم نیست فقط سالم باشه عزیزم🙏🌷

ان شاالله