2737
2734
عنوان

✨🌄✨تاپیکِ جامعِ زندگی پس از مرگ (در جهتِ تسکینِ داغدیده ها)✨🌄

| مشاهده متن کامل بحث + 373443 بازدید | 4015 پست
اگر؟داری میتونی بپرسی ازم عزیزم

خدا خيلي دوستت داشته ك همچين جيزي رو به اين واضحي ديدي..من هم وقتي باردار بود از هوش رفتم و همرو بالا سرم ديدم جمع شدن و مادرم با جيغو داد صدام ميزد و من بهوس اومدم اما تجربه شما خيلي قشنگ بود..

شما فكر ميكتي خدا اونقدر بخشنده هست كه گناه كبيره رو ببخشه؟؟

پسرم دنيامه.🧿خدايا شكرت❤️
خدا خيلي دوستت داشته ك همچين جيزي رو به اين واضحي ديدي..من هم وقتي باردار بود از هوش رفتم و همرو بال ...

خدا فوق العاده مهربونه چرا فکر میکنی نمیبخشه من ی مدت کلا نماز شبم ترک نمیشد الان نماز یومیه رو ب زور میخونم الان از خدا خیلی دور شدم ولی خدا خودش تو قران گفته قال ربکم ادعونی استجب لکم بخانید مرا تا اجابت کنم شما را خدا توبه پذیره صد بار اگر توبه شکستی باز آی .ناامیدی هم از ناحیه ی شیطانه خیلی حواست ب این مسئله باشه هیچ وقت از رحمت خدا ناامید نشو هیچ وقتم از خدا دست نکش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدا نصیب کافر نکنه،،،، چه جوری؟؟؟ 

مهندس برق بودروکشتی کارمیکرد دچاربرق گرفتگی شد 

هرشب میرم واتساپ آخرین چتامونو میخونم و اشک میریزم روز پیش بچه هام نمیتونم گریه کنم من بیچاره ازخانوادم 1300کیلومتر فاصله دارم کل تعطیلات عیدرو شیرازبودم جمعه شونزدهم برگشتم شمال خونه ی خودم فکرکن یکشنبه خبر فوت خواهرزادمو بهم دادن هنوزساک وچمدونام وسط اتاق پهن بود مگه اون شب صبح میشد ؟مگه جاده تموم میشد تابرسم شیراز ازخدا میخوام سر کافرم نیاد این زجری که من کشیدمو 

هنوز توشوکم و باورش ندارم هی خاطره ی روزسیزده به در عکسامون فیلما شوخیا کلکلامون رو یادآوری میکنم ومیسوزم باهاش

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
مهندس برق بودروکشتی کارمیکرد دچاربرق گرفتگی شد  هرشب میرم واتساپ آخرین چتامونو میخونم و اشک می ...

هان یادم تاپیک زدی،،،،،، خیلی فک کنم از مرگ پدرت هم نگذشته بود،،،،،، آخی عزیزم خدا صبر بده،،،، ولی سعی کن زیاد نخونی ناخود آگاه روانت نریص میش،،،، بخاطر بچه هات منم عکس زیاد نمیبینم چون نریص میشم همش بگو لا حول و لا قوه الله بلله العلی العظیم 

2731
خدا فوق العاده مهربونه چرا فکر میکنی نمیبخشه من ی مدت کلا نماز شبم ترک نمیشد الان نماز یومیه رو ب زو ...

من حس ميكنم خيلي ادم بدي شدم مثلا حسادت ميكنم يا همچين چيزايي،،دلم ميخاد ادم قبلي باشم..نمازم دعاهام همه چيزم برگرده

هان یادم تاپیک زدی،،،،،، خیلی فک کنم از مرگ پدرت هم نگذشته بود،،،،،، آخی عزیزم خدا صبر بده،،،، ولی س ...

شبش ازبی کسی اومدم تاپیک زدم 

ولی پدرم شیش سال پیش فوت کرده اون پدرشوهرم بود که شیش ماهه فوت کرده برای مراسم پدرشوهرمم اومده بود 

کاری جزصبر ازدستم برنمیاد 

روزای پنج شنبه وهروقت دلم بگیره میرم مزار شهدای گمنام به یادش اشک میریزم

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
من حس ميكنم خيلي ادم بدي شدم مثلا حسادت ميكنم يا همچين چيزايي،،دلم ميخاد ادم قبلي باشم..نمازم دعاهام ...

حسادت مثل اینکه ک شما سم بخوری اما دعا کنی دیگران بمیرن این اولین ضربش ب خود شماست.پس تو نمازت از خدا بخاه رذیله ها رو از روت برداره جاش به فضیلتت اضافه کنه اینم ممکن نمیشه مگر با نماز راستی صحیفه سجادیه از امام سجاد هستش دعاهاش واقعا ادمو اروم میکنه حتما بگیر بخون.البته منم همچین ادم پاکی نیستم اعتراف میکنم ک من اگر از هیچی نرم جهنم از غیبت میرم چون خانواده ی همسرم خیلی سر ب سرم میزارم الان چند روزه دارم تمرین میکنم ک اگر بهم بدیم کردن نگم بدیاشونو فقط بسپرم ب خدافقط از خدا بخاه ک کمکم کنه منم واسه شما دعا میکنی

حسادت مثل اینکه ک شما سم بخوری اما دعا کنی دیگران بمیرن این اولین ضربش ب خود شماست.پس تو نمازت ...

حتما ميخونم...خانواده شوهرمنم خيييلي اذيتم كردن ولي واگذارشون كنيم به خدا خيلي بهتره...فقط اين حسادت رو بايد تمومش كنم از وقتي مادرشدم اينطور شدم همش ميگم بچه فلاني فلان چيزو داره ولي كارم خيلي بده ميدونم...خوشحالم كه با شما اشنا شدم ممنونم براي حرفاي قشنگتون انشالله خدا ب شما و بچتون سلامتي بده

2738
حتما ميخونم...خانواده شوهرمنم خيييلي اذيتم كردن ولي واگذارشون كنيم به خدا خيلي بهتره...فقط اين حسادت ...

ممنونم عزیزم منم خیلی خوشحال شدم از اشنایی با شما انشاالله شما و فرزندتون در پناه خدا باشید

میشه تعریف کنی واسمون 

حدود ۱۵ سال قبل دانشجو شهرستانی از شهرهای شمال کشور بودم زلزله اومد طوریکه ترس زیادی افتاد به جونم زلزله مدام تکرار هم میشد و ارامش رو از مردم شهر گرفته بود 

منم خیلی ترسیده بودم و بدون ذکر و قران نمیخوابیدم و بطور در تمام شب هم ارامش نداشتم 

تا اینکه عصر یه روزی از زور خستگی بی خوابی شبانه روزی خوابم رفت تو خواب دیدم فرشته مرگ اومد

بالای سرم و بهم گفت فکر کردی مرگ فقط در حوادثه من الانم میتونم جان تورو در همین ارامش بگیرم بعد روح از بدنم جدا شد و کل اتاق و خونه رو گشت زدم هم خونه ای هامو میدیدم یه حس بی وزنی ارامش بخش و خوبی بود زمان زیادی نبود فرشته مرگ روحمو برگردوند و وقتی بیدار شدم یاد اتفاقاتم افتاد بلند شدم و اتاقارو چک کردم دیدم هم خونه ای ها مشغولن و تا منو دیدن ازم پرس و جو کردن چیزی شده ! چهره ام گویا دیدنی شده بود 

من چیزی تعریف نکردم اما همین واقعه باعث شد که دیگه شبها از ترس زلزله خودمو اذیت نکنم و به یاد خدا با آرامش بخوابم 

بهار که بیاد تو هم با اولین شکوفه های بهاری میای🤰
خودمم باردار بودم ک  رفتم دکتر گفتم دلدرد دارم گفت طبیعیه استرلحت کن شب قبلش دلم درد میکرد &nbs ...

از خوندن تجربه ات مو به تنم سیخ شد. خدارو شکر که یه فرصت دیگه بهت داد، از این فرصتت به نحو عالی استفاده کن. اگه هنوز نی نی دار نشدی آرزو می کنم خدا به همین زودی یه فرشته کوچولو تو رحمت قرار بده و سالم و سلامت تو آغوشش بگیری و زیر سایه تو و باباش بزرگ شه. 

خدا هر روز عشق و محبت بین تو و همسرت رو بیشتر کنه معلومه همسرت خیلی عاشقته خدا برات حفظش کنه 

روحشون شادعزیزم  منم شیش ساله پدرمو ازدست دادم  اما سه ماهه که دارم باداغ خواهرزاده ی جو ...

سلام عزیزم خدا عزیزای سفر کرده شما رو هم بیامرزه و به دلت آرامش بده. 

بابت دعا و صلوات برای  رفتگانم ممنون. 

خدارحمتشون کنه گلم خیلی ناراحت شدم واقعا سخته چون منم هم شوهرخواهرم هم خواهرزادم که پسرش میشه رو ازد ...

خدا رحمت کنه پدرت و شوهر خواهر و خواهر زاده ات رو انشااله با ارواح پاک همنشین باشن 

خدا خيلي دوستت داشته ك همچين جيزي رو به اين واضحي ديدي..من هم وقتي باردار بود از هوش رفتم و همرو بال ...

خدا عشق مطلقه و بارزترین ویژگی‌ش رحمان و رحیمیتشه من فکر می کنم هر گناهی رو اگه از ته دل ازش پشیمون باشیم و با تمام وجود بخواهیم خدا ما رو ببخشه و در صدد جبرانش باشیم و دیگه تکرارش نکنیم و سعی کنیم رد عوض اون گناه به موجودات و انسان‌ها و حتی گیاهان خوبی و خیر برسونیم خدا می بخشه. 

2706