2733
2739
عنوان

✨🌄✨تاپیکِ جامعِ زندگی پس از مرگ (در جهتِ تسکینِ داغدیده ها)✨🌄

| مشاهده متن کامل بحث + 373357 بازدید | 4015 پست
سلام عزیزم من امروز بااقای دکتر اذر گین اولین جلسه مشاورم گذروندم حس میکنم انسان مطلع واگاهی هستند و ...

سلام عزیزم

خدا رو شکر

خیلی هم عالی

تلفنی بود دیگه ، درسته ؟

نوبت بعدی کی هست ؟ مثلا هفتگی هست ؟

و اینکه خودشون زنگ می زنن ؟ چه جوریه ؟

شرمنده که با سوالام وقتتو می گیرم

سلام عزیزم خدا رو شکر خیلی هم عالی تلفنی بود دیگه ، درسته ؟ نوبت بعدی کی هست ؟ مثلا هفتگی هست ؟ ...

سلام عزیزم ،خودم تصویری تماس گرفتم وهفتگی مشاوره میگیرم 

دنیا همه هیچ واهل دنیا همه هیچ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشترِ مردم از درد و رنج زمان مردن بیشتر می ترسند تا خودِ مکانیسم مردن! اما واقعیت این است که مرگ هی ...

ممنونم از مطالبتون…عالی…میشه لطفا درخواست دوستی من رو قبول کنید؟ ممنونم 

2731
سپاس جان یه حدیث خوندم ک امام حسن هنگام احتضار گریه میکردن بخاطر ورود ب دنیای جدید 😔 واقعا انقد وحش ...

عزیزم من در مورد مسائل دینی و حدیث، نظری ندارم. 

ولی تقریبا در همه ی تجاربی که خوندم و دیدم و شنیدم (چه ایرانی، چه خارجی) همگی توصیفاتی زیبا و دلنشین از اون دنیا داشتن. 

فاطمه جان لطفا شروع کن تاپیک رو از ابتدا بخون، ممکنه در طولِ خوندنش برات سوالاتی پیش بیاد، صبر کن و به خوندنش ادامه بده، پاسخِ سوالاتت رو در ادامه ی تاپیک پیدا می کنی. 

خانم بتیناسوی رود ،  در مورد سوالی که مکررا از ایشان می شود پاسخ می دهند.👇👇👇

آیا افراد متوفی مارا فراموش می کنند؟

آیا ما می توانیم در جهانِ آخرت آنان را ببینیم؟

قطعا که شما فراموش نخواهید شد. 

قطعا عزیزانتان می خواهند تا زمانیکه شما روی زمین هستید مدام شمارا ملاقات کنند و در نزدیکی شما باشند. قطعا که شما عزیزانتان را خواهید دید. 

قطعا که آنان در کارهای شما پیوسته شما را دنبال می کنند. قطعا که مایل هستند کنارتان باشند و خوش حالی شما آنان را خوشحال می کند و اندوه شما آنان را اندوهگین تر می کند. و همچنین در نظر بگیرید که آنجا احساسات بسیار بسیار شدیدتر منتقل می شود.

Bettina Suvi Rode

#مدیوم، نویسنده، برگزار کننده ی سمینار های معنوی

ایشان به علت نیروهای بسیار بالای  متافیزیکی مادرزادی که دارند مورد توجه تحقیقات محققان هستند. به تازگی در تحققی وسیعی با پروفسور لاتسار در مورد( 243 گروه هدف) همکاری  عمیقی انجام داده اند.

#ترجمه گلاره-سادات اخوی

عضو انجمن محققين تجارب مرگ تقریبی آلمان

مردم مدام از من می پرسند که چرا به تو شانس زندگی دوباره داده شد اما خواهرم و مادرم (که فوت شده اند) برنگشتند؟ چرا تو انتخاب شدی؟
من انتخاب نشدم. این امر به خاطر چیزی است که بین روحم و منبعم (سرچشمه ام) اتفاق افتاده و اگر کسی که شما می شناسید و دوستش دارید برنگشت به خاطر آنچه هست که بین روح و منبع (سرچشمه) او گذشته است. و این به آن معنا نیست که او شما را دوست نداشته. کاملاً برعکس.
 آن دنیای دیگر انقدر فوق‌العاده است که عزیزان شما در آنجا رنج نمی برند و آنها قادر هستند به شکل هایی به شما کمک کنند که وقتی اینجا بودند نمی توانستند. 

به جای اینکه بگوییم چرا من شانس برگشتن را پیدا کردم و چرا آنها جنگ را باختند و رد شدند، شاید برعکسش درست باشد.
شاید آنها کسانی هستند که برنده شدند و موفق شدند به آنجا بروند و من دوباره به دنیا فرستاده شدم. پس شاید بهتر است سعی کنیم اینگونه به آن نگاه کنیم. چون زندگی همیشه آسان نیست.

آنیتا مورجانی، تجربه گر مرگِ موقت و نویسنده ی کتابِ کِی زِ مُردن کَم شدم. 

2738
عزیزم خدا بهتون صبر بده امتحان بزرگی بوده برای بازمانده ها. من پدرم در اثر یه بیماری خیلی سخت در عر ...

سلام عزیزم عجیبه منم زندگیم عین شماس پدرم خیلی زجر کشید تا تموم کرد حتی مرگش لحظه به لحظه جلو چشممه خودم چشماشو بستم در گوشش اشهد خوندم و تموم کرد البته خواهرام بودن خوابی که دیدی هم عین خوابی بود که منم دیدم ... انشالله روح پدرامون و همه رفتگان شاد باشه. بازماندگان بتونن آرامش بگیرن از داغ عزیزانشون من که هنوز نتونستم آروم شم... هر کی این پیام میخونه لطفا برای شادی روحشو صلوات و فاتحه بخونن.. 🌼💚

میشه برای دل شکسته ام یه صلوات بفرستی 🙏💔

چقدر این دلتنگی کشندست خدایا  

نمیفهمم چرا باید اینهمه رنج وسختی تحمل کنم 

چقدر بی عدالتی خسته شدمم کاش منم برم پیش بابام 

کاش اصلا وابستگی نیود این همه ظلم حقم نیست 

دنیا همه هیچ واهل دنیا همه هیچ 
چند روزه خیلی نا امیدم خیلی قران و دعا رو گذاشتم کنار تا خواب پدرمو دیدم بهم گفت چرا دیگه قران نمیخ ...

این هم شاهدِ دیگه ای در تاییدِ تجاربِ نزدیک به مرگ، که می گن عزیزانِ ما هنوز کنارِ ما هستن و کاملا به افکار و رفتار و احساستمون و حال و روزمون، اِشراف دارن. 

👇👇👇👇👇

قطعا عزیزانتان می خواهند تا زمانیکه شما روی زمین هستید مدام شمارا ملاقات کنند و در نزدیکی شما باشند. قطعا که شما عزیزانتان را خواهید دید. 

قطعا که آنان در کارهای شما پیوسته شما را دنبال می کنند. قطعا که مایل هستند کنارتان باشند و خوش حالی شما آنان را خوشحال می کند و اندوه شما آنان را اندوهگین تر می کند. و همچنین در نظر بگیرید که آنجا احساسات، بسیار بسیار شدیدتر منتقل می شود.

Bettina Suvi Rode

✨✨✨✨ای نورِ آسمانها و زمین✨✨✨✨

☀️☀️☀️☀️ای  آفتابِ  عالم  تاب ☀️☀️☀️☀️

سپاس که بر جانمان

تا عمق ها

و در تمامِ زَوایای وجودمان

نفوذ میکنی

و سخاوتمندانه تاریکیها را با نورِ عشقِ بی نهایتت مُنَوَر میسازی✨🌄✨

و بذرِ طلاییِ نور و عشق و آگاهی را از جانِ خویش در هسته ی سلولهای جانمان مینشانی✨🌅✨

متاسفم عزیزِ جانم✨😔✨

بابتِ آن زمانی که از جریانِ پیوسته و مداومِ تو غافل شدم

بابتِ تمامِ لحظاتی که جاری بودی و من ندیدم و نشنیدم مراببخش ✨🤲✨

برای تمامِ وقتهایی که عاشقانه بودی و من حِسَّت نکردم

مرا ببخش✨🤲✨

برای وقتهایی که از کمالِ زیبایت که هر لحظه بر همه ی موجودات، بی وقفه و پیوسته عطا و جاری کردی، غفلت کردم

مرا بابتِ غفلتم ببخش✨🤲✨

دوستت دارم✨❤️✨

دوستت دارم با تمااااامِ آنچه که از قلبم بر میآید که نامش عشق است✨❤️✨

که نامش ارادت است

دوستت دارم✨❤️✨

و سپاسَت میکنم

بابتِ تمامِ بخشش و سخاوتت

بابتِ عفو و رافت و عطوفتِ ناتمامت

سپاسگزارم✨🙏✨

سپاسگزارم✨🙏✨

سپاسگزارم✨🙏✨

@مادربیتاوآریا    

این تاپیک هم خوبه

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2706