2737
2739

کسی میشناسم ک دو سه سالی هست درگیر طلاق هست. نتونسته حتی یک سکه بگیره. همسرش طلاقش نمیده با اینکه این خانوم خودش به شدت میخواد طلاق بگیره و حتی درخواست طلاق یکطرفه هم داد و تا مراحل خیلی بالایی هم رفت و در نهایت رأی به نفع شوهرش اومد. مهریه ش هم تقسیط شده و نفقه هم نداره چون خونه ی پدرشه و عدم تمکینش هم خورده. الان سالی یه سکه می تونه بگیره !! شوهره هم ک هیییییچ پولی یعنی هیچ آهی در بساط نداره هر چی تونستند رفتن پیگیری کردن هیچی نداره شغلشم آزاده و الانم بیکاره. چیکار کنه این ... دلم سوخت براش همین چند روز پیش دیدمش .... میتونه موعد سکه که احتمالا پسرع نداره بده حکم جلب بگیره زندانش بندازه ؟ چون خیلی وقت پیش مهریه ش تقسیط شد؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب خانومه ك طلاق ميخواد توافق كنه مهربه ش رو ببخشه جدا شه جونشو ازاد كنه 

منم همین گفتم . گفتم این ک هیچی نداره به تو بده سنت میره بالا لااقل طلاق بگیر توافقی. میگه نه باید ازش سکه هم بگیرم چند سال زنش بودم و این حرفا ... مادرش خیلی لجبازی می کنه با خواهرش... وگرنه همون چند سال خودش راضی بود به توافی اگر طلاق گرفته بود الان شاید ازدواجم کرده بود

2740
منم همین گفتم . گفتم این ک هیچی نداره به تو بده سنت میره بالا لااقل طلاق بگیر توافقی. میگه نه باید ا ...

خوب وقتي اون هيچي نداره نيم سكه هم نميتونه بگيره من ك امروز كاراي طلاقم تموم شد راحت شدم

شايد بهترين نباشم..ولي حداقل خودمم🤗
من نذاشتم عزیزم. اینم مهریه ش سنگین نیست. 180 تاست. پسره نداره. من ک هنوز مجردم !! این چیزا هم می بی ...

میدونم گلم کلی گفتم 

مهریه سنگین قدر دختررو بالانمیبره بخداااااا 

من بابام میگفت بایدبالا باشه گفتم نه 

خوب وقتي اون هيچي نداره نيم سكه هم نميتونه بگيره من ك امروز كاراي طلاقم تموم شد راحت شدم

تبریک می گم. یک طلاق خوب از یک ازدواج ناموفق بد خیییلی با ارزش تره ... امیدواره روزای خیلی خوب و شادی تجربه کنی بعد این تو زندگیت ... 

+ من بهش می گم وقتی پسره نداره گفته بیا منو جلب کن ببر بنداز زندان ندارم !! یا بیا زندگی کن یا برو خودت طلاق بگیر من ندارم بهت بدم(پسره ورشکسته شد دو سال پیش... یعنی الان اجاره خونشو فامیلش میدن ... اینجور ک دختر می گفت) راستش دلم برا جفتشون سوخت 

میدونم گلم کلی گفتم  مهریه سنگین قدر دختررو بالانمیبره بخداااااا  من بابام میگفت بایدبال ...

درست میگی عزیزم. یه لحظه از وقتی دیدمش جای اون میذارم خودمو می بینم چقدر بده ... دستت به هیچ جایی بند نیست .... 

2706