2733
2739
عنوان

خانومای وکیل یا کسایی ک اطلاعات حقوقی دارند لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 32 پست
خیر ...نمیتونه کسی که تمکن مالی نداره رو زندان بندازه..قانونش برداشته شده

خب این آقا مهریه ش تقسیط هم شده و چند روز دیگه موعد پرداخت سکه ش هست و اینا پیگیری کردن گفته ندارم. بیاین منو ببرین. حالا این خانم هم م یگفت بذار حکم جلبش بگیرم بندازمش زندان مجبور میشن خونوادش برا بیرون بیارنش بدن سکه رو ... 

تبریک می گم. یک طلاق خوب از یک ازدواج ناموفق بد خیییلی با ارزش تره ... امیدواره روزای خیلی خوب و شاد ...

مرسي...

اون پسره خودش ميدونه ديه تو قانون ما واسه مهربه زندان نميندازن فقط واسه نفقه ميندازن زندان با خيال راحت ميگه بيا ببر منو بنداز زندان مهريه رو در صورتي ميتونه بگيره ك ماشين يا خونه يا حقوق داشته باشه وگرنه هيچي نميتونه ازش بگيرم فقط داره عمر خودشو هدر ميده  يا بره زندگي كنه يا جووني خودشو انتخاب كنه و جداشه زندگي جديد بسازه

شايد بهترين نباشم..ولي حداقل خودمم🤗

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب این آقا مهریه ش تقسیط هم شده و چند روز دیگه موعد پرداخت سکه ش هست و اینا پیگیری کردن گفته ندارم. ...

چنین چیزی نیست ..نمیتونه بندازش زندان ..احتمالا آقا و خانم اطلاعات حقوقی ندارن..تقسیط میشه اما نداشته باشه زندان نداره ..اما اگر تمکن مالی داشته باشه چرا باید بره زندان ..اما وقتی تقسیط سالی یدونه هست کاملا مشخصه اقا وضعیت مالیش خیلی بده ..متاسفانه دوستت داره دست و پای بیخودی میزنه ..

2731
درمورد رشته حقوق سوال داشتم  این که امیدی به بازار کار واینده شغلی حقوق هست مخصوصا وکالت ایا ...

دادگستری در واقع قوه قصاییه هر 4 سال یکبار ازمون برگزار میکنه واسه کارمندان اداری ...جدا از اون چرا ازمون وکالت نمیدی ؟؟

درمورد رشته حقوق سوال داشتم  این که امیدی به بازار کار واینده شغلی حقوق هست مخصوصا وکالت ایا ...

با حقوق میتونی آزمون بانک هم شرکت کنی ..همین الان بانک مهر استخدامی داره چک کن 

دادگستری در واقع قوه قصاییه هر 4 سال یکبار ازمون برگزار میکنه واسه کارمندان اداری ...جدا از اون چرا ...

فعلا 

تو انتخاب رشتم عزیزم 

میترسم اینده نداشته باشه .واین که میگن ازمون حذف میشه 

ولی اگه ازمون بدم مطمعنم قبولم 

ولی سر در گمم

فعلا  تو انتخاب رشتم عزیزم  میترسم اینده نداشته باشه .واین که میگن ازمون حذف میشه  ...

هرگز آزمون حذف نمیشه ..هرگز 

بین حقوق و چه رشته ای موندید ؟؟؟

حقوق خیلی بستگی به فرد داره ..وکالت بسیار پرزحمت و سخت اما در کنارش پردرامد هست یا حتی کارمند دادگستری چه بخش اداری چه قضایی ..

شما اول ببین علاقه به چی داری ...بعد سعی کن بهترین باشی ..معدل و مدارک های  جانبی ..حقوق اگر فرد باسواد باشه امکان بیکار بودنش سفر هست ...پی یه لیسانس حقوق نباش ...و به شدت روحیه و شخصیت فرد مهمه ..یه سر به دادسرا بزن ببین تحمل داری اصلا یا روحیه جنگجو ..فن بیان و خیلی چیزای دیگه

2740
چنین چیزی نیست ..نمیتونه بندازش زندان ..احتمالا آقا و خانم اطلاعات حقوقی ندارن..تقسیط میشه اما نداشت ...

اونا ک نه.پسره ک میدونم وکیل نداشته اما رای به نفعش میومده! خودش پیگیری می کرده. خانم ولی چندین تا وکیل گرفته. ولی خب رایی به نفعش نیومده. سکه هم دقیقا نمیدونم سالی یکی هست یا کمتر ولی مادرش هی میگفت سالی یک سکه باید بده دخترم بیچاره کرده حالا میخواد مفتی بذاره بره و ... فکنم 8 یا 9 ماه یک سکه هست. که همونم زیاده ولی پسره بازم نداره. من دیدم پسره رو ادم بدی نیست فقط نداره. یکم داشت ک این خانم و مادرش با سخت گیری و سهل انگاری باعث شدن این پول از دست پسر بره. بعد ک پولاش از دست داد خانومه میخواد طلاق بگیره. دلیل واقعیش احتمالا اینه. چون یادمه سر یکی از دعواهاشون بزرگترا رفتن مادر منم گفته بودن بیان برا وساطت مادرم رفته بود می گفت ابروی پسره رو بردن از بس گفتن نداره فقیره بدبخته ... البته قضاوت نمیکنم. آدم چمیدونه. الان دلم برا دختر بیشتر می سوزه تا پسره اونکه بی خیاله می گه ندارم

اونا ک نه.پسره ک میدونم وکیل نداشته اما رای به نفعش میومده! خودش پیگیری می کرده. خانم ولی چندین تا و ...

از من به شما نصیحت واسه این جور افراد نه دل بسوزونید و نه وساطت کنید و نه دنبال راه حل واسشون باشید ...چون اکثر این مدل افراد دنبال مقصر و بحث و حرف هستن ..این خانم بره بالا و بیاد پایین کاری نمیتونه بکنه ..این قانون که میگم از اواخر پارسال داره اجرایی میشه ..پس اون وکلا یا قبل این تاریخ داشتن تلاش میکردن یا کلن چیزی نمیدونن که بعیده...بعد مگه این اقا بیل گیتس بوده و الان هیچی نداره ؟چشماشو باز میکرد و با فردی که نداره ازدواج نمیکرد ...

هرگز آزمون حذف نمیشه ..هرگز  بین حقوق و چه رشته ای موندید ؟؟؟ حقوق خیلی بستگی به فرد داره ..و ...

پس یه خانم به عنوان وکیل باید خیلی مجکم و با جسارت باشه. گاهی ازین خانومای وکیل پشت سرشون حرفای بدی میشنوم متأسفانه .. همسر دوستم وکیله . خیلی ازش بدم میاد ... همه ش از خانومای وکیل بدگویی می کنه وقتی مهمونیی یا جایی برخورد دارم باهاش، منم یه بار گفتم تو هر جایی ادم خوب و بد هست ببین شما چیکار می کنی ک همه ش خانومای وکیل به اون بدی!! همه ش اطراف شمان !! دیگه انقدر ازم بدش اومده میدونم میخواد یه جورایی تلافی کنه ... ازین چیزای وکیل شدن می ترسم .. من یه لیسانس حقوق هم دارم(4-5 سال پیشه) می تونم وکالت شرکت کنم ولی همیشه می ترسم نکنه نتونم از پسش بر بیام... 

پس یه خانم به عنوان وکیل باید خیلی مجکم و با جسارت باشه. گاهی ازین خانومای وکیل پشت سرشون حرفای بدی ...

تو هر محیط کاری از این حرفا هست ...اقایون وکیل چشم دیدن وکیل موفق زن رو نداره که اینطور میگه ..وگرنه آدم سالم تو هر قشری هست و ادم ناسالم هم هست ربطی به شغل نداره ....در وکالت اعتماد به نفس باید سر به فلک باشه ..چون تا شما از خودتون مطمین نباشید نمیتونید از کسی دفاع کنید ...خیلی ها هم هستن از وکالت فقط ژست و جایگاه اجتماعیش تو دهنشونه اما به محص دیدن محیط دادسرا عقب میکشن ..روحیه خیلی مهمه و علاقه 

از من به شما نصیحت واسه این جور افراد نه دل بسوزونید و نه وساطت کنید و نه دنبال راه حل واسشون باشید ...

واقعا درست میگید. مادرم ک رفته بودند با چند تا بزرگتر مادر دختر خانم گفته چون من دخترم خیلی دوست دارم این آقا باید اگر دزدی هم می کرده برا دختر من همه چی فراهم می کرده از خوبش(حالا این آقا با همه ی نداریش عروسی گرفت مهریه تعیین کرد سفر می برد خونشونم تمام اثاثیه متوسط ولی کامل گرفت .. ما دعوت بودیم رفتیم دیدیم. شما درست میگی اصلا بحث و حرف و حرف ... هر چی من اونروز گفتم اینا جواب منو یه چیزی بالاخره دادن.... اصلا منطقی نیستند میدونید فقط میخوان اذیت کنند چون میگن ما اذیت شدیم .. دختره هم دائم پسره و خونوادش فحش میداد ک بذار برم وکیل بگیرم اینا رو درست می کنم ... دیگه من تسلیم شدم ! 

حق با شماست. کسی ک نخواد متوجه باشه چی درسته چی غلط حتی اگر ناراحت کننده هم باشه دلسوزی هم نباید براش کرد ... 

2706