2733
2734
عنوان

مشکل من با همسرم و خانوادش دوستان بیایین راهنمایی کنید چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 48 پست
عجب خواهرشوهر نکبتی داری چی بهت گفت تو بهش چی گفتی؟؟؟

کلی پیام داد شوهرت حرفتو گوش میده بهش بگو این کارارو نکنه چرا نمیاد سر بزنه مادرم داره گریه میکنه و...... منم گفتم اگه حرفمو گوش میکرد که میومد

آنقدر گرم است بازار مکافات عمل    دیده گر بینا بود هر روز، روز محشر است

شوهر من قهر نیست ولی خیلی دیر به دیر میره با اسرار من شاید 3ماه یکبار خانواده اش هم میدونن خودش نمیاد و به من ربطی نداره

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو اگر بری دعوات میکنه? پدر شوهر منم کلی حق شوهرمو داده به اون بچه های دیگش اصلا هیچی به شوهرم ندا ...

نه با من کاری نداره

منم شوهرم نمیره اما بخاطر حرفایی که هربار رفتیم بارمون کردن و بی احترامی هاشون.البته اون خانوادش فوق العاده بی عاطفه هستن و وقتی هم میرفتیم و زنگ میزدیم نه میومدن نه تماس میگرفتن.برا همین من و شوهرم هر از چند ماه یک بار میریم.نه زنگی نه چیزی.کلا شوهرم میگه جایی که مامان من هست فتنه هست

2728
نه با من کاری نداره

خب تو برو همش سر بزن گناه داره مامانش

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

در واقع مشکل بزرگ این وسط شوهر شماست ؛ باید بهش کمک کنید حتی با مشاوره درمانی ک ببخشه چون اول از همه روح خودش لطمه میخوره اگر خدای نکرده برای پدرشوهر یا مادرشوهرتون اتفاقی بیفتی عذاب وجدان میاد سراغشون و کل زندگیش رو تحت الشعاع قرار میده 

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
2738

موقع ازدواج خوب بلدند پشت بچه هاشون رو خالی کنند یا تو دوران کودکی و نوجوانی حتی یه خنده رو از بچه هاشون دریغ میکنند

اما بعد که پیر و مریض میشند یادشون میوفته اولاد دارند

نمونه بارزش پدرشوهر خودم

الان تازه یادش افتاده پسر و دختر داره

خدا ازش نگذره

منم شوهرم نمیره اما بخاطر حرفایی که هربار رفتیم بارمون کردن و بی احترامی هاشون.البته اون خانوادش فوق ...

بازم شوهرت کار مادرشو قبول داره

واسه من خواهرش فتنس کل طایفه میگن فتنه میکنه سر چیزا الکی

شوهر من قبول نمیکنه اینجوریه خواهرش

میگه حتما مشکل از شماس

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
پدرشوهرت پشيمونه از كاراش؟

پدرشوهرم الان دیگه یه مرد مریض بی جون اصلا صداش در نمیاد بیچاره اسم شوهرم میاد گریه میکنه

بهتر که رفت و آمد نداری راحتی بیخودی هم خودتو درگیر نکن فردا دوست میشن تو بد میشی بزار خودش تصمیم بگیره 

نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
موقع ازدواج خوب بلدند پشت بچه هاشون رو خالی کنند یا تو دوران کودکی و نوجوانی حتی یه خنده رو از بچه ه ...

وااااااي دقيقا پدرشوهر من. البته چند وقت پيش فوت سد ولي من هيچ وقت نميتونم ببخشمش

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
خب تو برو همش سر بزن گناه داره مامانش

من میرم براش خرید میکنم کاراشو میکنم حتی بیشتر از قبل ولی خوب هیچکس بچه ش نمیشه

2706