2737
2739
عنوان

مشکل من با همسرم و خانوادش دوستان بیایین راهنمایی کنید چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 48 پست
در واقع مشکل بزرگ این وسط شوهر شماست ؛ باید بهش کمک کنید حتی با مشاوره درمانی ک ببخشه چون اول از همه ...

منم از همین میترسم

آنقدر گرم است بازار مکافات عمل    دیده گر بینا بود هر روز، روز محشر است
پدرشوهرم الان دیگه یه مرد مریض بی جون اصلا صداش در نمیاد بیچاره اسم شوهرم میاد گریه میکنه

يه عمر گند ميزنن به زندگي بچه هاشون دم پيري ديگه كاري ازشون بر نمياد گريه ميكنن

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میرم براش خرید میکنم کاراشو میکنم حتی بیشتر از قبل ولی خوب هیچکس بچه ش نمیشه

اره اما خونه هم میایی کلی از مامانش واسش تعریف کن

شاید دلتنگ بشه

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2728
بازم شوهرت کار مادرشو قبول داره واسه من خواهرش فتنس کل طایفه میگن فتنه میکنه سر چیزا الکی شوهر من ...

آخه من همیشه با شوهرم رفتم و دیدمشون و شوهرم شاهد بوده که اونا بی ادبی میکردن من یک کلمه جواب نمیدادم.هرچقدر اذیتم میکردن فقط اشک میریختم حتی یک کلمه جوابشون ندادم.طوری که یه بار شوهرم باهام کلی دعوا کرد که چرا جواب نمیدی که فکر کنن زبون نداری هر چه خواستن بارت کنن.حالا کل فامیلشون هم میگن تقصیر تو هست که جوابشون نمیدی.یعنی همه قبول دارن مقصر اونا هستن

موقع ازدواج خوب بلدند پشت بچه هاشون رو خالی کنند یا تو دوران کودکی و نوجوانی حتی یه خنده رو از بچه ه ...

دقیقا حرفی که شوهرم میزنه میگه منو برا خودشون نگه نداشتن

وااااااي دقيقا پدرشوهر من. البته چند وقت پيش فوت سد ولي من هيچ وقت نميتونم ببخشمش

منم هرگز نمیبخشمشون چون یه عروسی واسم نگرتند و حسرت لباس عروس و خیلی مرسمات دیگه که همش واسه هر دختری خاطره میشه ازم دریغ کردند

2740
منم هرگز نمیبخشمشون چون یه عروسی واسم نگرتند و حسرت لباس عروس و خیلی مرسمات دیگه که همش واسه هر دختر ...

برا منم اصلا هیچ کاری نکردن هیچی حتی عروسی

منم هرگز نمیبخشمشون چون یه عروسی واسم نگرتند و حسرت لباس عروس و خیلی مرسمات دیگه که همش واسه هر دختر ...

تو مهراد خودمم. بدو بيا بغلم 🤗

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
آخه من همیشه با شوهرم رفتم و دیدمشون و شوهرم شاهد بوده که اونا بی ادبی میکردن من یک کلمه جواب نمیداد ...

منم جواب نمیدم اما جلو شوهرم خوبن

مثلا تو دوران عقد دو هفته کلا خونشون بودم چون مامانش فوت شده بود و شوهرم و خواهرش مجرده تنها بودن رفتم گفتم گناه دارن خواهرش که بی غیرته غذا درست نمیکنه من درست کنم

همه کاراشون میکردم بدون اینکه ذره ای کمک کنه یا تشکر کنه

یه دفعه سر درد بودم با این حال خودمو رسوندم که غذا بذارم اما حالم بد بود برنج گذاشتم به شوهرم گفتم کنسرو برو بخر

خواهرش وقتی شوهرم نبود از سرکار رسید .بو کشید دید بو غدا نمیاد بدون اینکه سلام کنه تند رفت سرگاز دید فقط برنجه بعد امد جلو اپن اخماشو کشید تو هم سرم داد زد چرا غذا نذاشتی?

منم از تعجب دهنم باز مونده بود چیزی نگفتم همون موقع شوهرم امد اونم واینستاد رفت تو اتاقش.بعد یه ماه اینقدر شوهرم اسرار کرد که چرا دیگه نمیایی خونمون و چرا ناراحتی بهش گفتم جریانو

یا پشت سرم بدگویی میکنه

افراد طایفشونو از من دور میکنه و چون تو یه ساختمانیم

هر کی بیاد توقع داره بگم بیاد خونمون اما خونه اون کسی بیاد منم تنهت باشم من مباید برم

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
منم جواب نمیدم اما جلو شوهرم خوبن مثلا تو دوران عقد دو هفته کلا خونشون بودم چون مامانش فوت شده بود ...

خورشید پشت ابر نمیمونه گلم.منم اوایل همه فامیلشون رو با دروغ از ما دور کردن اما بعد همه فهمیدن مشکل از اینا بوده. بسپار به خدا.هیشکی مثل خودش بلد نیست درست و حسابی جوابشون بده. اینو دیدم که میگم

خورشید پشت ابر نمیمونه گلم.منم اوایل همه فامیلشون رو با دروغ از ما دور کردن اما بعد همه فهمیدن مشکل ...

والا هنوزم بعد۵ سال اون داره میتازونه

فقط شوهرم فهمید بدگویی من کرده یه کم طرفداری منو کرد اما باز رفته گفته جدیدا که من بدگوییش رو کردم

اما من چیز بدی هیچ وقت نگفتم

2706