2737
2739
بعد عمل شکم رو فشار میدن؟

دکتر و کادر اتاق عمل خیلی خوب بودن سریع خوابیدم رو تخت و دکتر بیهوشی اومد دیگه هیچی نفهمیدم تا اینکه تو ریکاوری احساس کردم بچه مو گذاشتن رو سینه م داره شیر میخوره بعد هم کم کم هوشیار شدم و رفتم بخش، همسرم و خاتواده م بودن پدر اجازه داره همراه همسرش بیاد تو بخش هیچکس گیر نداد به ما تا عصر هم همسرم پیشم موند بعد رفت خونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم مبارکه به سلامتی ایشالله خوش قدم باشه....بیهوش شدی یا سر؟ محیط و رفتار چه جوری بود؟ سوند ...

روزی که من رفتم خیلی شلوغ بود اتاق خصوصی گیرمون نیومد ولی هم اتاقیم ظهر مرخص شد کسی هم جاش نیومد مثل همون اتاق خصوصی شد برام 

من قرار بود سر بشم ولی دکترم گفت بیهوشی برات بهتره منم حرفشو گوش کردم به نظرم هرچی دکترت گفت گوش کن 

خیلی هم از بیهوشیم راضی بودم به هوش اومدم هم اصلا درد نداشتم خودشون تو بخش  سریع میان مسکن و شیاف میذارن 

2742
سلام عزیزم مبارکه به سلامتی ایشالله خوش قدم باشه....بیهوش شدی یا سر؟ محیط و رفتار چه جوری بود؟ سوند ...

پمپ درد نگرفتم چون دکتر گفت مرفین بچه رو بی حال میکنه، اصلا لازم نبود برای من چون دردم با مسکن و شیاف کاملا ساکت شد 

فیلمبرداری نخواستم راستش آدم آنقدر استرس داره الکی پدر بچه هم همینطور کی حوصله داره با فیلمبردار مصاحبه کنه، خیلی همه چی سریع پیش میره البته بازهم سلیقه ایه عزیزم دوست داری بگیر حتی تا آخرین لحظه امکانش هست مثلا همون صبح که میری فیلمبردار حدود شیش و نیم هفت میان و بهت پیشنهاد میدن 

کارای نوزاد رو خودشون انجام میدن؟بعد عمل بچه کنارته یا میبرنش جای دیگه؟تو بخش که رفتی میزارن همسر هم ...

بچه رو بعد اولین شیر میبرن بخش نوزادان تر و تمیز میکنن بعد که رفتی تو بخش زنگ میزنی میارن پیشت و دیگه پیشت می مونه باید شیرش بدی کثیف کرد میبری خودشون عوض می کنن، صبح فرداشم میبرن دوباره حموم میکنن که دکتر اطفال چکش کنه، کلا هر مشکلی داری با بچه به پرستاره و بخش نوزادان بگو 

2740
یعنی روز قبلش برم رزرو کنم؟

اصلا رزرو ندارن شانسیه، ولی با این حال صبح همون روز همسرت بره ببینه اگه میشه پولی چیزی داد بهت خصوصی بدن 

ولی کلا چون بیمارستان شلوغیه به شانست بستگی داره 

اصلا رزرو ندارن شانسیه، ولی با این حال صبح همون روز همسرت بره ببینه اگه میشه پولی چیزی داد بهت خصوصی ...

ای بابا چقدر بد اینجوری....فکر نمیکردم شلوغ باشه گفتم خصوصیه خلوته

2706