2737
2739
دکتر خاقانی...یعنی باید با دکترم هماهنگ کنم؟

ببین خصوصی تا دکترت مشخص نباشه کسی قبولت نمیکنه

حتما از قبل تعیین کن.

بیمارستان لاله هم جزو بیمارستانایی هست ک مثل خاتم اصرارررر ب زایمان طبیعی دارن ینی تا سزارین رو لازم ندونن هرگز انجام نمیدن مگه اینکه تونسته باشی دکترت رو راضی کتی

و ی مورد دیگه من اولی رو بیهوش شدم ب اصرار خودم دومی رو چون اضطراری شد و شب بود مجبور ب بی حسی شدم بنظرم خیلیییی بهتر بود خیلییی.تازه دومی شرلیطی بود مجبور شدم برم‌نزدیکترین بیمارستان ممکن،ک آرش بود.اونجا هم تمام وقت ی خاننی نشسته بود باهام حرف میزد اصلا متوجه نشدم ی ربع عمل چطوری گذشت

نگران نباش.در مورد بیمارستان هم تحقیق کن اصلاا نزاری اورژانسی بشی ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدول قیمتا رو از ترخیص بیمارستان پرسیدم البته دکتر با دکتر شاید فرق کنه شیش و نیم سزارین و سه و نیم ...

یعنی با اتاق و عمل و همه چی ۶۵۰۰...یا فقط عمل ۶۵۰۰بقیه هم جدا جدا حساب میشه؟

2728
خیلی ممنونم عزیزززززم

بلوک زایمان هم دیدم خیلی خلوت بود فقط یه خانمی که زایمان کرده بود اونجا بود 

اتاق خصوصی هم گفتن همون صبح که میای اگه خالی باشه میدیم وگرنه دو تخته هست 

اتاق دو تخته ش تمیز و مرتب بود اما به نظر من خیلی کوچیک بود ترجیح میدم خصوصی بگیرم 

همسر موقع سزارین قبول نمیکنن

ولی برای طبیعی تو مراحل اولیه اگه خلوت باشه اجازه میدن

زایمان بدون دردشون هم اینطوره که مثلا 5 سانت رحم باز بشه بعد دکتر بیهوشی میاد از کمر سر میکنه 

کلاسهای یوگا و شیردهی هم دارن که به من گفت بیا شرکت کن 

2738
استارتر من بالاخره سزارین شدم تو لاله  اگه سوالی داری بپرس

سلام عزیزم مبارکه به سلامتی ایشالله خوش قدم باشه....بیهوش شدی یا سر؟ محیط و رفتار چه جوری بود؟ سوند قبل میزنن یا اتاق عمل؟ سر و بیهوشی اختیاریه؟ اتاق خصوصی خالی دارن یا باید قبلش رزرو کنی؟پمپ درد گرفتی؟ فیلم چی؟ هزینه چقدر شد؟

بعد عمل شکم رو فشار میدن؟

سلام عزیزم من صبح زود رفتم بلوک زایمان اونروز خیلی شلوغ بود دکترم گفت 5و نیم اونجا باشم سوند زدن و سرم، لباس پوشیدم فشارمو چک کردن و آزمایش خون گرفتن 

تقریبا یکساعت بعد موقع رفتن به اتاق عمل شد همراهان رو صدا کردن خداحافظی کردیم منو رو تخت بردن اتاق عمل 

2706