2737
2734
عنوان

تعيين جنسيت كنم يا نه؟

617 بازدید | 79 پست

بچه ها من يه دختر دارم و ميخوام باردار بشم تصميم داشتم برم تعيين جنسيت كنم واسه پسر، نه به خاطر اينكه كشته و مرده ي پسر باشم نه اينكه شوهرم يا خانواده اش پسري باشن،فقط به خاطر اينكه هر دو رو داشته باشم يعني اگه اولي پسر بود برا دومي ميرفتم كاري كنم دختر بشه

خلاصه بعد از تحقيقات بسيار متوجه شدم تنها راه قطعي تعيين جنسيت اي وي اف هست ،رفتم تمام ازمايشاشو دادم و با دكتر مشورت كردم و پول جمع كردم و دارو خوردم و... الان كه دارم نزديك ميشم كه پروسه اش رو شروع كنم يه حس بد و يه شك و دودلي افتاده تو وجودم يه ترسي

ميترسم خدا خوشش نياد و دخالت كردن تو كار خدا باشه،ميترسم بعدها پشيمون بشم به خاطر اينكه به زور ازش گرفتم و خودم دخالت كردم تو كار طبيعت،الان نميدونم چيكار كنم به نظرتون اينكارو بكنم يا طبيعي اقدام كنم و همه چيزو بسپارم به خواست و مصلحت خودش ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم نکن اینکارو 

فقط چیزایی ک سفارش شده رو مصرف کنین و تو روزای تخمک گذاریت اقدام کن فقط بعدم بسپر ب خدا بگو اگه قسمتت هست ک پسر خوبی بهت بده خودش بهت بده دست نبر تو کار خدا😍

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2728
2738

من شخصا دوست ندارم این کار رو منم دوست دارم بچه م دختر بشه خیلی شدید هم میخوام ولی اینکار رو نمیکنم میگم تو کار خدا دخالت نکنم قطعا خدا چیزی رو که به صلاحمه رو میده

ممکنه من به زور دختر بخوام و دختر دار بشم ولی بعد که بزرگ شد خدایی نکرده یه کاری بکنه یا اتفاقی بیوفته که باعث رنجش و ناراحتی من بشه 

پس این کار رو نمیکنم با اینکه هر روز دعا میکنم دختر دار بشم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

والا منم تویه اقدام به بارداری هستم و عاشق پسر هستم ولی خب فکر میکنم شاید خدا خوشش نیاد البته مطمئن باش اگه خدا نخواد حتی آی وی اف هم انجام بدی اگه نخواد نمیشه ، بعضی آدم ها میگن خدا خودش به انسان ها عقل داده و علمشو در اختیار گداشته ولی من مخالفم چون قطعا خدا صلاح بنده هاشو بهتر میدونه به نظرم بسپار به خودش ،خودش از دلت آگاهه

من که رفتم طب سنتی و تو رژیمم عمرا اینکارو کنم شد که بهتر نشد حکمتی داره حتما

عزیزم ی سوال 

دکتر طب سنتی شما کاسنی یا عرق کاسنی رو به شما یا همسرت داده؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
من شنیدم فقط برای درمان نازایی آی وی اف میکنن. برای تعیین جنسیت انجام نمیدن 

انجام میدن دوست عزیز. منم میخواستم برم آی وی اف کنم. چندتا از دوستان سایت که تجربه شو داشتن برام کامل توضیح دادن منم به شوهرم گفتم که چطوره خدارو شکر پشیمون شد

هیچ میدانی چرا چون موج، در گریز از خویشتن پیوسته می کاهم؟ زانکه بر این پرده تاریک، این خاموشی نزدیک، آنچه میبینم نمیخواهم، وانچه میخواهم نمیبینم
من شنیدم فقط برای درمان نازایی آی وی اف میکنن. برای تعیین جنسیت انجام نمیدن 

نه يابا من چند ماهه تحت نظرم،دكترم گفت ٩٠ درصد كسايي كه ميان سراغ اي وي اف به خاطر تعيين جنسيته تا نازايي،خودمم هربار تو مطبش با بقيه مريضا صحبت ميكنم اكثرا همين هدفو دارن

2706