2737
2734
عنوان

تعيين جنسيت كنم يا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 79 پست

عزیزم شما به همسرتون قرص زینک بدید با ویتامین ای وقرص جوشان  خودت وهمسرت هم لبنیات حذف کن گرمیجات بخورید عرق کاسنی با نبات فراوان شربت کن هرروز یک لیوان همسرت بخوره برای اسپرم عالیه  وسیکل ماهانه تو بببن چند روره است نصف کن قبل از نزدیکی سوره اناانزلناه شوهرت بخونه فوت کنه دور ناف سمت راست شما وکمپرس یخ روی بیضه بزاره وتوکل به خدا اقدام کن  واگه دوست داری نذر کن اسم پسرت محمد بزاری  ان شاالله که نتیجه میگیری آی وی اف من دقیق نمیدونم من خودم با این کار بچم پسر شد اول اخر دست خداست هرچی خودش صلاح میدونه بشه

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما به همسرتون قرص زینک بدید با ویتامین ای وقرص جوشان  خودت وهمسرت هم لبنیات حذف کن گرمیج ...

همه ي اينكارا و بلكه بيشتر از اينايي كه شما گفتين رو سر بچه ي أولم كردم ولي نشد دكتر ميگه تنها راه قطعي اي وي افه

عزیزم ی سوال  دکتر طب سنتی شما کاسنی یا عرق کاسنی رو به شما یا همسرت داده؟؟؟

نه ازمایش اسپرم شوهرمو بردیم کپ کرد گفت خیلی عالی و هیچی نمیخواد بخوره خودمم تخم و ریشه کاسنی از روز پاکی تا روز ۱۸دم میکنم میخورم و به اضافه داروهایی که داده البته کاسنی خریدم و شوهرم  میخوره 

2728

من اعتقاد دارم خدا به هر کی میخواد میده ولی خدا خودش علمش رو به بشر داده که با پیشرفت علم بتونه جنسیت رو انتخاب کنه حالا اسی بگو کجا رفتی منم میخوام تا چند ماه دیگه برم

همه ي اينكارا و بلكه بيشتر از اينايي كه شما گفتين رو سر بچه ي أولم كردم ولي نشد دكتر ميگه تنها راه ق ...

شاید قسمت این بوده  

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
2740
نه ازمایش اسپرم شوهرمو بردیم کپ کرد گفت خیلی عالی و هیچی نمیخواد بخوره خودمم تخم و ریشه کاسنی از روز ...

گرمی رو خودت تا چه حدی رعایت میکنی؟؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

سلام من الان دو تا دختر دارم واس دختر دومیم رفتم تعیین جنسیت تغلیه ولی نشد خیلی پشیمون شده بودم که نرفتم ای وی اف وقتی باردار شدم و بهم گفت بچت دختره اصلا یه حالم بد شد چون دکتر بهم گفت صد درصد پسره  خلاصه خیلی حالم بد شد بارداری سختی داشتم ولی باورت میشه تا دیدمش تو دلم نشست و عاشقش شدم  و تو اتاق زایمان گریه کردم گفتم دنیامو و دارو ندارمو به پات میریزم و شب دوم زایمانم بود و من هم سزارین بودم و کلی بخیه خورده بودم یه لحظه خدا میخاست ازم بگیرهش و بچهم خفه شده بود و خدا بهم دوباره دادش و من اصلا درد بخیه رو متوجه نبودمو و فقط خوومو میزدم و میکشتم و التماس خدا میکردم بهم بدش ههر وقت که یاد اون شب میافتم گریه م میگیرهالن م دارم اشک میریزم

به اون شب و نادانی خودم 

من هم مثل شما دوست دارم دوتاشو داشته باشم ببه خاطر همین واس سومس میرم ای وی اف 

من اعتقاد دارم خدا به هر کی میخواد میده ولی خدا خودش علمش رو به بشر داده که با پیشرفت علم بتونه جنسی ...

من بيمارستان صارم رفتم تو فيلد اي وي اف دكتراي زيادي هستن كه هربار پيش يكيشون رفتم همشون هم موافق بودن و ميگفتن خيليييي زياد مراجعه كننده تعيين جنسيت داريم،هزينه ي اي وي اف با تعيين جنسيت حدود ١٥ تومنه ،دارو ها و عكس و سونو و كارهاي جانبي هم دو سه تومني ميشه

2706