2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اقتضاح ترین سوتی که دادی

من افتضاح ترین سوتیم رو میگم

سال اولی که ازدواج کرده بودم شب عید فطر خونه مادر شوهرم بودیم .. مادر شوهرم یه پوکی رو دست به دست چرخوندن رسید به من ...من فکر کردم عیدی دادن به من که سال اولمه عروسشونم برش داشتم و تشکر حسابی کردم ..بعدش شوهرم گفت بابا جان این فطریه همه مون هست مامان تو دست همه میچرخونه و آخر دست میده به فقیر

امید آخرین چیزیست که میمیرد
بیا مارمولکای خونه مارم بگیر قربون دستت

میگم بچه بودم میرفتم الان فعال حقوق سوسک هم هستم توخونه😂😂

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
من افتضاح ترین سوتیم رو میگم سال اولی که ازدواج کرده بودم شب عید فطر خونه مادر شوهرم بودیم .. مادر ...

😂😂😂😂😂 اخی کافر بلآخره عیدی داد؟؟

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 
من افتضاح ترین سوتیم رو میگم سال اولی که ازدواج کرده بودم شب عید فطر خونه مادر شوهرم بودیم .. مادر ...

تو خيلى خوبى😂

سلام دوستان تيكرم واسه ارامش زندگيمه توروخدا واسم دعا كنيد..تو شرايط خيلى بدى هستم😞😢
یه عکس بده 😆😆از خودت

زود ور میدارم شوهرم دوست نداره عکسم پخش بشه😋

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤
2706