2737
2734
خودمم اسم کاربریم مامولکاست      

آخ آخ بیا دست گیرم کن فکر کنم نسل مارمولکای بوشهر رو من به فنا کشوندم

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به راحتی کارم بود بعدشم با تیغ جراحی و نخ و سوزن به ملکوت اعلا میفرستادمشون

روده هام اومد تو حلقم😫😫

سلام دوستان تيكرم واسه ارامش زندگيمه توروخدا واسم دعا كنيد..تو شرايط خيلى بدى هستم😞😢
2742
روده هام اومد تو حلقم😫😫

😂😂😂😂جوجه اردکامم با پسر خالم بردیم حمام با آب گرم و لیف و صابون  و کیسه شستیم .بیچارها مردن 

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
بزرگ ترین دروغی که گفتی چی بوده؟؟  بیرون رفتم با دوست هام خرید قیمت واقعی رو نگفتم😀 عذاب وجدا ...

به شوهرم گفتم دوسش ندارم، اما میمیرم براش

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
😂😂😂😂جوجه اردکامم با پسر خالم بردیم حمام با آب گرم و لیف و صابون  و کیسه شستیم .بیچارها مردن ...

واى تو چرا دشمن حيواناتى دختر يه دقه بشين سرجات😁

سلام دوستان تيكرم واسه ارامش زندگيمه توروخدا واسم دعا كنيد..تو شرايط خيلى بدى هستم😞😢
واى تو چرا دشمن حيواناتى دختر يه دقه بشين سرجات😁

الان عاشق حیوان ها هستم سگ و گربه و اردک و ماهی دارم😐😂

2738
الان عاشق حیوان ها هستم سگ و گربه و اردک و ماهی دارم😐😂

ياپيغمبر چقدر بدبختن اون حيوونايى ك زير دست جراح افتادن😓

ياپيغمبر چقدر بدبختن اون حيوونايى ك زير دست جراح افتادن😓

بخدا خیلی مهربونم😁😂😂😃 اونموقع چهار پنج سالم بوده.الان بیست و سه سالمه .بزرگ شدم😐😑😎

بخدا خیلی مهربونم😁😂😂😃 اونموقع چهار پنج سالم بوده.الان بیست و سه سالمه .بزرگ شدم😐😑😎

الان بزرگ شدى بدترى ميترسم بخوريشون با پوست و پشم😂 ازت بعيد نيستاااا

حقیقت را از من بخواهید

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..
الان بزرگ شدى بدترى ميترسم بخوريشون با پوست و پشم😂 ازت بعيد نيستاااا

نه بخدا بچی خوبیم