2737
2734

شاید خیلی از خوشگلایی که توو تاپیکای قبلی

من بودن از امتحانای سختِ من در مسیرِ

بچه دار شدنم با خبر باشن

بالاخره دلو زدم به دریا و امروز سرکلاژ شکمی 

شدم اونم به طریق لاپاروسکوپی با دکتری

بزرگوار وانسانی ارزشمند، آقای دکتر آصف جاه 

(توو تاپیکای قبلی کامل توضیحش دادم) 

برای درمان من این آخرین راهِ نرفته بود

امشب بیمارستانم. روی تخت و با کمی درد

دوستان خوبم با همه قلبم ازتون التماس دعا دارم

اول و آخر از همه برای سلامتی امام زمان مون

دعا کنید بعد برای شفای همه بیمارانِ در بستر

نه تنها بیماران جسمی که حتی بیماران روحی

بی ادعا، به انرژی های خوب تون نیاز دارم

با همین جسم رنجور ولی دلِ پر امیدم

واسه تک تک تون یه دنیا آرزوهای خوب دارم

الهی که تا همیشه توو زندگی هاتون جاری باشه... 

عشق، برکت، سلامتی، ثروت، آرامش، حالِ خوب

و دل آرووم و در یک کلمه توو لحظه لحظه 

زندگی هاتون ،  خدا  ، جاری باشه

الهی آمین

دلم واسه تون تنگ بود. اگر به خاطره کسالتم

نتونستم کامل پاسخگو باشم، منو ببخشید. 

به یادتون هستم یاران خوب و دوست داشتنی من. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نسترن جون رفيق قوى و با اراده ى من برات بهترين ها رو آرزو دارم من ايمان دارم به لطف خدا❤️

ممنونتم نازنینم. مرسی که هستی دوست خوبم

دلم به مهربونی هات خوشه مهربانو یِ من

2740

نسترن خوشگلم احسنت بهت خیلی خوشحال شدم که بلاخره رفتی و این کارو انجام دادی دلم روشنه و خدا کمکت میکنه عزیز دل حتما به زودی میای و خبر بارداری و زایمانت رو میدی

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين به زودی تیکر بارداری نصب میشود      5ساله منتظرم      4دوره آمپول hmg زدم باردار نشدم بعد از رفتن به مرکز ناباروری و عکس رنگی و کلی آزمایش متوجه سپتوم پدر مادر دار دارم تا الان نه سقط داشتم و نه باردار شدم بلاخره سپتومم رو جراحی کردن و الان حدود 4 ماه میشه 1بار طبیعی اقدام کردم بعد از عمل نشد و قرار ماه بعد آی وی اف کنم...پنج شنبه 16ام آبان پانکچر شدم و فردا 19ام آبان روز یکشنبه انتقال دارم میدونم میشه و باردار میشم ....نشد این ماه باردار نشدم ولی دست از تلاش بر نمیدارم میخوام مجدد وارد سیکل ای وی اف بشم هنوز 3تا جنین دارمبازم نشد باید خراش اندو بدم و 8میل از سپتومم مونده باید عمل کنم
نسترن خوشگلم احسنت بهت خیلی خوشحال شدم که بلاخره رفتی و این کارو انجام دادی دلم روشنه و خدا کمکت میک ...

فدای دنیا دنیا مهربونیت بشم دوست خوبم 

باورت میشه توو همین چند روز چند نفر بهم گفتن

یعنی تو هنوزم نمیخوای کوتاه بیای

فقط خدا میدونه که این روزای سخت چطور به دلِ من

میگذره. 

یا امام رضا تو این روزه میلادت منم مثه خودت به

تقدیرم راضی کن. 

فدای دنیا دنیا مهربونیت بشم دوست خوبم  باورت میشه توو همین چند روز چند نفر بهم گفتن یعنی تو ه ...

شک نکن حتما این اتفاق میفته به زودی باردار میشی دکتر اصف بی گدار به اب نمیزنه شک نکن میشه و حتما جواب این همه اذیت شدن و دردتو میگیری نا امید نشو خدا در رحمتشو به روت باز کرده نسترن 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين به زودی تیکر بارداری نصب میشود      5ساله منتظرم      4دوره آمپول hmg زدم باردار نشدم بعد از رفتن به مرکز ناباروری و عکس رنگی و کلی آزمایش متوجه سپتوم پدر مادر دار دارم تا الان نه سقط داشتم و نه باردار شدم بلاخره سپتومم رو جراحی کردن و الان حدود 4 ماه میشه 1بار طبیعی اقدام کردم بعد از عمل نشد و قرار ماه بعد آی وی اف کنم...پنج شنبه 16ام آبان پانکچر شدم و فردا 19ام آبان روز یکشنبه انتقال دارم میدونم میشه و باردار میشم ....نشد این ماه باردار نشدم ولی دست از تلاش بر نمیدارم میخوام مجدد وارد سیکل ای وی اف بشم هنوز 3تا جنین دارمبازم نشد باید خراش اندو بدم و 8میل از سپتومم مونده باید عمل کنم
شک نکن حتما این اتفاق میفته به زودی باردار میشی دکتر اصف بی گدار به اب نمیزنه شک نکن میشه و حتما جوا ...

فدات بشم عزیزدلم 

مرسی از انرژی های خوبی که بهم میدی

منم خیلی خیلی امیدوارم 

خدای مهربون رو به خاطره برکت حضوره

دوستای نازنینی مثه تو گلم، 

هر روز هزاران بار شاکرم. 

اونقدر از این سال‌های انتظار خاطرات شیرین دارم

حتی تلخی هاش هم با صبوریها شیرین شدن

که بعضی وقتا به سرم میزنه یه روزی کتابش کنم

کتاب هم نشد کتابچه که میشه

اون روز که بنویسم تموم تلاشم رو خواهم کرد که 

دین ام رو بهتون ادا کنم

بس که مهربون بودید و با دلای زلال تون واسه 

ادامه این مسیر سخت بهم عشق دادین

آره عزيزدلم آخرش سحر میشه این شب

باز میشه این در. من هنوزم منتظرم 

شاید یه کمی خسته باشم ولی محاله از این

تلاش دست بکشم

فقط دوست دارم بدونی

اوستا جونم تا دنیا دنیا باشه، مدیونِ 

دل پاک و  قلب مهربونت خواهم بود. 

از درون بهشتت همیشه دعام کن مهربونم

فدات بشم عزیزدلم  مرسی از انرژی های خوبی که بهم میدی منم خیلی خیلی امیدوارم  خدای مهربو ...

عزیز دلی مهربون خانوم 

خودت انقدر انرژی مثبتی که لذت میبرم باهات صحبت میکنم 

همیشه برای شما خودم و امثال خودمون دعا میکنم خدا یه روز جواب صبوریامونو دردامونو بده

منم دست نمیکشم و تا اخرش میرم نا امید نمیشم و نا امید نشو 

من اطمینان دارم اون روز خیلی نزدیکه خیلی

عزیز دلی مهربون خانوم  خودت انقدر انرژی مثبتی که لذت میبرم باهات صحبت میکنم  همیشه برای ...

قربونت برم عزیزدلم 

مطمئنم که دیگه چیزی نمونده تموم شه 

این انتظار طولانی

به خدا یقین دارم یه روزی بچه به بغل میایم 

این صفحه ها رو می‌خونیم و میگیم 

ایییییی روزگاره یه روزایی با دردامون عالمی داشتیم

با چه دوستایی دور هم جمع شدیم. با وجود همون

دردی که تو قلب همه مون بود ولی چقدر بهم عشق

دادیم و عشق گرفتیم

این روزای امتحانای سخت، واسه آیندگان

بماند به یادگار...