2752
2734
عنوان

دوستِ خوبِ نی نی سایتی من، با دلِ پاک و مهربونت التماس دعا

| مشاهده متن کامل بحث + 2330 بازدید | 237 پست
سلام عزیزم چه خبراز خودت و نی نی گلت ،اینشالا هردو خوبید؟

سلام به روی ماهت بانو جونم🙋‍♀️

یه دنیا ممنونتم. مرسی از مهربونی هات🙏

کارن عزیزم خوبه؟ دیگه باید مردی شده

باشه واسه خودش 🙈😊

خوبیم خدا رو شکر، هر روز هزاران بار

شاکرشم. روزایی رو دارم تجربه میکنم

که توو خوابم نمیدیدم بهش برسم 

خدای مهربونم، سعادتی داد که منم به

هفته 32 برسم. 

یه زمانهایی آرزوم بود که بچه م 2هفته 

دیگه طاقت بیاره مگر بتونم ماه 6رو تموم کنم

حالا خدا رو شکر توو ماه 8هستم 🙈🤗

دیشب یه دفعه زنگ مون رو زدن مامانم بود

گفتم خدایا مامان این موقع چرا اومده؟ 

بعد میبینم با بابا جونم رفتن سرویس

کالسکه و روروک خریدن

اونقدر خودشون ذوق زده بودن که حد نداشت

میگم تو رو خدا این کارا رو نکنید

قلبِ من طاقت و کشش این چیزا رو نداره

😭😭😭😭😭😭😭

اشک شوقم راه افتاده، میگم خدایا 

کی فکرشو می‌کرد که منم یه روزی صاحبِ

سیسمونی بشم 😭😭😭😣😖😩

از صبح هربار بلند میشم، میرم یه نگاهی

ميندازم 

کی بشه گل پسرم از وسایلش استفاده کنه

🙈🙈🙈🙈

خدایا به اسم اعظمت قسم که هیچ مادری

از انتظار ناامید نشه 🤲✨🤲✨🤲

خدایا خودت عشقِ مادری رو توو دلِ

تک تک مون گذاشتی، پس نخواه 

بی نصیب بمونیم 🤲✨🤲✨🤲

خدایا به خاطرِ همه مهربونی هات شکر

💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

سلام به روی ماهت بانو جونم🙋‍♀️ یه دنیا ممنونتم. مرسی از مهربونی هات🙏 کارن عزیزم خوبه؟ دیگه باید ...

سلام عزیزم خداروشکر که ماه هشت هستی اینشالا ماه نه هم به راحتی مبگذرونی و سرموقع نی نیو بغل میکنی.مبارکش باشه عزیزم  اینشالا به دل خوش لستفاده کنی

خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خداروشکر که ماه هشت هستی اینشالا ماه نه هم به راحتی مبگذرونی و سرموقع نی نیو بغل میکنی.مب ...

اینشالا شما هم امیدی میشی برابقیه دوستامون که مشکلشون مشابه ماهست و اوناهم باتوکل برخدا به نتیجه میرسن و حس خوب مادرشدن و عشق واقعی رو تجربه میکنن،واقعا حس قشنگیه امیدوارم که همه منتظرا تجربش کنن.من هر روزخداروشکر میکنم بخاطر داشتن کارن وازخدا میخام‌که همه دوستان و اشنایان وهمه و همه مادرشدنو تجربه کنن،چون واقعا عشق واقعی بین مادرو فرزنذش هست،که باید حتما تجربه کنی تا بتونی درکش کنی،عزیزم چیزی نمونده که پسرخشکلتو بغل کنی،لحظه زایمانت براهمه دعاکن.اینشالا همه حاجت روا بشن

خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

سلام عزیزمخوبی چندهفته هستی بسلامتی؟اینشالا که هر دو خوبید؟عزیزم تاریخ زایمان برات کی زدن؟که اینشالا خوشحالیت کامل بشه  بادیدن گل پسرت

2731
سلام عزیزمخوبی چندهفته هستی بسلامتی؟اینشالا که هر دو خوبید؟عزیزم تاریخ زایمان برات کی زدن؟که اینشالا ...

سلام به روی ماهت بانو جونم

خوبی عزیزم 

کارن قشنگم خوبه؟ ماشالله گل پسر 

دیگه باید حسابی قد کشیده باشه 

بانو جان هوا داره سرد میشه، حسابی

مراقب گل پسر باشی

عزیزم از قرار دکترم توو هفته 35 هستم

به امید خدا شنبه میرم پیش دکترم که

نامه بیمارستان بگیرم و به امید خدای 

مهربون تاریخ دقیق رو بهم بگن

هنوزم باورم نمیشه که هر روز دارم به

تحقق بزرگترین آرزوی زندگیم نزدیک میشم 

🙈🙈🙈🤗😊💕💕

ای خدا این قلبِ بیقرار رو تنها نذاری

مامانم و خواهرم و خانوم داداشم یه اتاق

خوشگل واسه محمد مهدی جانم چیدن

خدا دیگه داره این انتظار طولانی تموم میشه

سلام به روی ماهت بانو جونم خوبی عزیزم  کارن قشنگم خوبه؟ ماشالله گل پسر  دیگه باید حسابی ...

خداروشکر کارن هم خوبه یکمی شیطنتاش شروع شده ،دیگه شروع به غذا داذنش‌کردم.خداروشکر مبارک محمدمهدی جان باشه.خیلی خوشحال شدم پس دیگه چیزی نمونده به  دیدن روی ماهش   اینشالا زایمان خوبی داری

عزیزم بیخبرمون نذار ازخودت .خیلی خوشحال شدم برات گلم  

خداروشکر کارن هم خوبه یکمی شیطنتاش شروع شده ،دیگه شروع به غذا داذنش‌کردم.خداروشکر مبارک محمدمهدی جان ...

فدای قلب مهربونت عزیزدلم 

عزیزجان به کارنِ گل پسری بگو با اون دلِ 

پاک و زلالش واسه دوست جونش

دعا کنه، خدا رو چه دیدی شاید یه روزی

این Golden baby ها همو دیدن و 

دوستای خوبی واسه هم شدن

من که واسه دیدن روی ماه هر دوشون

مشتاق ترینم 🙈🙈👶👶💕💕

عزیزم بیخبرمون نذار ازخودت .خیلی خوشحال شدم برات گلم    

عزیزمی قربونت برم 

به روی چشم خواهرِ خوبم

توو شب و روز اربعین منو از دعای خیرتون

بی نصیب نذاری مهربونم 🤲🙋‍♀️🌹

فدای قلب مهربونت عزیزدلم  عزیزجان به کارنِ گل پسری بگو با اون دلِ  پاک و زلالش واسه دوست ...

حتما عزیزم دعامیکنه.اینشالا که دراینده همدیگرو ببینن.خداروشکر میکنم هر روز برای داشتنش و خداروشکر میکنم که شماهم اضاف شدی برای انگیزه کسایی که مثل منو شما مشکل داشتن و اینشالا همه بتونند دلشون شاد و دامنشون سبزبشه  اقامحمدمهدی گل منتظریم که اینشالا دو سه هفته دیگه میبینیمش.دکترمن هفته ۳۸+۱ برا زایمان تعیین کرد گفت زیادم نمیشه عقبش انداخت چون سرکلاژی اینشالا شماهم  خیلی دیگه نمونده گل پسرو ببینی.واقعا گلدن بیبی هستن این اقایون گل ما  

سلام به روی ماهت بانو جونم خوبی عزیزم  کارن قشنگم خوبه؟ ماشالله گل پسر  دیگه باید حسابی ...

سلاااام عزيز دلم خوبي؟؟ نسترن جون منو ببخش كه دوست خوبي واست نيستم و دير به دير حالت رو ميپرسم ولي تقريبا ٢،٣روز يه بار ميام سر ميزنم ببينم در چه حالي.. ولي الان پستت رو خوندم چشام پر اشك شد.. تو نميدوني من چقدر محمد مهدي جانو دوست دارم چقدر واست خوشحالم..

واقعا مادري لايق شماست.. چقدر خوشحالم كه آخراي راهي..

نسترن جون واسم خيلي دعا كن حال دلم خوب نيست مثل شما با ايمان هم نيستم كه بدون نگراني همه چيزو بسپرم دست خدا.. نميدوني گروني هاي اين چند وقت چه جوري روح و روانم رو به هم ريخته.. 

مهربونا واسم دعا ميكنيد دخترم سالم و صالح و باهوش و زيبا باشه😍😍😍😍 خدا انشاالله دامن همه منتظرا رو سبز كنه❤️❤️❤️
حتما عزیزم دعامیکنه.اینشالا که دراینده همدیگرو ببینن.خداروشکر میکنم هر روز برای داشتنش و خداروشکر می ...

مرسی از دعاهای قشنگت خواهر خوبم

مرسی از حمایت های همیشگی ت

شاید خودِ شما دوستای گلم هم باورتون نشه

که چقدر حرفاتون مایه دلگرمی و قوت قلبم 

بود و هست، توو این مسیرِ عاشقی

با همه قلبم از خدای مهربون خواستم

که واسه شما بهترینا، خودش به بهترین

شکل جبران کنه. 

به امید خدای مهربونی ها، فردا دکترم 

مشخص میکنه که قشنگترین و ناب ترین 

روزِ زندگیم کی باشه. 

پایانِ صبوری هام در این انتظارِ طولانی کی

باشه و چه روزی خواهد بود اون روز

هر روز که باشه قشنگترین و بهاری ترین

روز تقویم تموم زندگیم همون روزِ، ولی خودم

آرزو میکنم که خدا به حق پدر مهربون مون

امام زمان واسم بخواد که محمد مهدی جانم 

روز 9 ربیع الاول که 5آبان باشه قدم روی

چشمام بذاره. ای خدا یعنی میشه؟؟ 

سلاااام عزيز دلم خوبي؟؟ نسترن جون منو ببخش كه دوست خوبي واست نيستم و دير به دير حالت رو ميپرسم ولي ت ...

سلام به روی ماهت دخملی جونم

فدای قلبِ مهربونت بشم، نگو عزیزدلم 

من حتی از فکر کردن به تو خوشگلم هم 

انرژی خوب میگیرم 

همین که میدونم کنارم هستین و 

با قلب زلال تون حمایتم میکنید 

پر از حسِ خوبم

مگر میشه محمد مهدی جانم نیومده عاشقِ

همچین خاله جونِ نازنینی نباشه؟؟ 

از خودش، میخوام برای آرامشِ قلب مهربونت 

، واسه خوب شدنِ حالِ دلت دعا کنه

دخملی جونم باور کن نمیخوام شعاری

حرف بزنم، منم دارم این اوضاع نابسامان 

رو میبینم، به خدا قسم وقتی به این فکر

میکنم که خدایا چقدر آدم توو این مملکت 

دارن با بی درآمدی زندگی میکنن با این 

گرونی ها دارن چه جوری روز و شب 

میگذرونن؟؟ به خدا قسم بدجور دلم

میگیره

دیروز همسرم رفته بود پای دیگ امام حسین علیه السلام کمک کنه، بهش گفتم تو رو خدا 

اول از همه واسه فرج امام زمان دعا کن 

بگو خدایا آقا جان بیاد بلکه همه مردم دنیا

از این سردرگمی دربیان 

فکر نمی‌کنم هیچ وقت از تاریخ بشر، 

حال و روزِ دنیا، تا این حد شبیه به

کلافِ سردرگم باشه. 

ولی جیگر جان تا خودِ خدای مهربون 

هست و خودش توو تحمل این رنج ها

و سختی ها کنارمون هست، خیلی هم

نذار به دلت سخت بگذره

توکل به خودش این روزای سخت هم 

میگذره و خدا بخواد روزای خوب واسه

همه مون از راه میرسه. 

سلام به روی ماهت دخملی جونم فدای قلبِ مهربونت بشم، نگو عزیزدلم  من حتی از فکر کردن به تو خوشگ ...

نسترن جون واست يه عااالمه نوشتم ولي پاك كردم😂

خجالت كشيدم تو تايپيك پر از عشقت حرفاي منفي بزنم.. اميدوارم امام زمان زودتر بياد و دستمون رو بگيره..به سلامتي تاريخ زايمانت هم فردا مشخص ميشه حتما بهم خبر كه شازده پسر كه تشريف ميارن.. وااي چقدر روز خوبيه اون روز..

من عاشق پاييزم و اين پاييز هم خاص.. اگه خدا قسمتم كنه يه روز مادر شم دلم ميخواد بچه ي من پاييزي باشه♥️♥️♥️♥️

مهربونا واسم دعا ميكنيد دخترم سالم و صالح و باهوش و زيبا باشه😍😍😍😍 خدا انشاالله دامن همه منتظرا رو سبز كنه❤️❤️❤️

نسترن جون سلام خوبي عزيزم؟؟

از ديروز صبح منتظرتم بگي كي ميتونيم صورت ماه محمد مهدي جانو ببينيم عزيزم.. بهم پيام بده نگرانتم مهربون ترين اين ٢روز از صبح تا شب تو فكرت بودم خانومي

2706