2733
2739
عنوان

زایمان خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 54 پست

با مادر شوهرت تماس بگیر بپرس کاری دارید ؟ کمک می خواهید و

به خواهر شوهرت هم زنگ بزن

اگرم رفتی دیدن یه دفعه یه چی تقویتی بپز ببر

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
اکه یک بار دیدن هست اره بیاد بهتره.شما هم دوباره خونش برو دیگه.همون تایمی که اونجایی تعارف بزن کاری ...

اره میرم خونه اش میخواستم غذا بپزم ببرم مردد بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خواهر شوهر من

اولی رو که آورد بیمارستان نرفتم فقط خونه  رفتم

دومی رو تاریخ زایمانش رو میدونستم و سفر بودیم

یک هفته بعد اومدم خونه دیدم ش

الان سومی رو بارداره

توی سال تحصیلی هست

بازم فک نکنم برم بیمارستان چون بچه مدرسه ای  دارم

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
من زایمان کردم خانواده شوهرم کوچکترین تبریکی نگفتن حتی خواهرشوهرام 3تاشون هنوز بچمو ندیدن 2سال و 3م ...

منم احتمالا همینطور میشم با این تفاوت که احتمالا مادرشوهرم هم نمیاد برا زایمان.که اگر اینجور بشه دیگه عید هم بخوام برم بچه مو نمیبرم خونشون

2740
اگه خوبن باهات احترام بذار بهشون جای دوری نمیره بیشتر بهم نزدیک میشین اگرهم ازاین مدل بدزبونا وکنایه ...

باهام خوبن ولی من همیشه کمک میکنم تولدای بچه اش یا مهمونی ولی اون میاد خونه ام کلا میشینه ، حالا می‌خوام به این چیزا فکر نکنم ولی گفتم شاید زیاده رویه غذا بردن 

منم احتمالا همینطور میشم با این تفاوت که احتمالا مادرشوهرم هم نمیاد برا زایمان.که اگر اینجور بشه دیگ ...

نه گلم تفاوتی نیس من مادر شوهرمم برای دیدنِ تک نوه پسریش نیومد

بااینحال خانومی کردم بچم که 2ماهش شد بردمش ببینش

اما پشیمون شدم

اخه اومد 100ت داد کادویی 

گفتم نه ممنون

گفت به تو چه این مالِ نوه مه 

منم گفتم اتفاقا خودم خرجش میکنم چون الان ماهی100ت پوشک نیازشه فقط

رفته بود ابرو حیثیتمو تو فامیل برده بود که سروین گفته با پولِ تو گوهِ بچمو پاک میکنم😐😐😐

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
نه گلم تفاوتی نیس من مادر شوهرمم برای دیدنِ تک نوه پسریش نیومد بااینحال خانومی کردم بچم که 2ماهش شد ...

چه حرف درار.با اینها باید خیلی محتاط رفتار کرد.بی ابرو بازی در میارین .اصلا نمیفهمن دارن با ابروی پسر خودشون بازی میکنن