2737
2739
عنوان

زایمان خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 54 پست
دقیقا منم کمک میکردم و اونها مینشستن. اما یکبار فقط عین خودشون رفتار کردم درست شدن فهمیدن عمدا دارم ...

متاسفانه من اصلا نمیتونم بشینم انگار قلبم فشرده میشه کمک نکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه من اصلا نمیتونم بشینم انگار قلبم فشرده میشه کمک نکنم

منم دقیقا بزور خودمو نشوندم. معذب بودم. ولی لازم بود خیلی اوضاع افتضاح بود خونه همشون کامل کمک میکردم ولی اونها همشون مینشستن. منم گفتم من یه مهمونی میدم ده تا میرم ولش کن نه کمک کنن نه کمکشون میکنم. خیلی سخت بود ولی جلوی خودمو گرفتم 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
سروین جان از من بشنو و مطمئن باش یه جا تقاص پس میدن. من همش رو سپردم به خدا و امام رضا .البته قربون ...

فدای تو 

اون خواهر شوهرم که میخواس مارو از هم جدا کنه و اومد بهم گفت دکترا گفتن سعید احتمالا بمیره😐😐😐

فکر کن منِ بدبخت تو خیابون غش کردم ضجه میزدم 

ماهه بعدش خیانتش لو رفت شوهرش وحشیانه کتکش زد و طلاقش داد 

اما متاسفانه چشمِ دلش کوره که بفهمه تقاصِ چیو میده😐😐😐

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2728
فدای تو  اون خواهر شوهرم که میخواس مارو از هم جدا کنه و اومد بهم گفت دکترا گفتن سعید احتمالا ب ...

میبینی. برا ماها که خودمون جواب نمیدیم خدا خوب جواب میده.من همه دلخوشیم همینه.شوهرمم همیشه میگه بهشت و جهنم همین دنیاست.خودشم میگه من از عاقبتشون میترسم نمیدونم چرا خودشون نمیترسن

فدای تو  اون خواهر شوهرم که میخواس مارو از هم جدا کنه و اومد بهم گفت دکترا گفتن سعید احتمالا ب ...

مهم نیست. مهم اینه شما میدونی خدا تنهات نمیذاره و حقت رو میگیره. الانم فقط فاصله تو حفظ کن باهاشون 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
همونم که بچم 2ماهش بود شوهرم سوخت همین خواهره نکبتش رفت به شوهرم گفت سروین طلاق میخواد صورتت انقد ...

متاسفم عزیزم خیلی اذیت شدین😔.من جدیدا زیاد میام احتمالا اتفاقات تو دوره ای بوده که من نبودم.ایشالا خدا کمکتون کن

متاسفم عزیزم خیلی اذیت شدین😔.من جدیدا زیاد میام احتمالا اتفاقات تو دوره ای بوده که من نبودم.ایشالا ...

فدات😘

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2740
میبینی. برا ماها که خودمون جواب نمیدیم خدا خوب جواب میده.من همه دلخوشیم همینه.شوهرمم همیشه میگه بهشت ...

بخدا سکوت خیلی خوبه مطمئن باش به وقتش خدا جوابِ بدیهای خانواده شوهرشمارو هم میده😘