2737
2734

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2954621/بیاین-اماقضاوتم-نکنین-لطفا?postId=96304137

خانمها من توکارمیکس مونتاژ فیلم و عکسم کسی خواست بیاد خصوصی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین عزیزم شما کارتو بکن..اگر هم کسی اعتراض کرد جوابشو نده..هرکسی ی عقیده ونظری داره..بی خیال شو گلم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2728
عزیزم شما کارترو بکن و به اینکه ننشستی بیکار واسه خودت ناله کنی به خودت افتخار کن  کار میکنی و ...

شما لطف داری عزیز دلم بخدا یسری حرقاادم وخیلی میسوزونه

من سهیم اینه ازاین راه ب پدرم کمک کنم ب خواهرم جهازبده

خودش مستاجره کارگره ۵تانون خورداره ماهی۵۰۰داره اجاره میده

بخداایناهمش درده

کاش هیچکس تواین شرایطانباشه

پدرمنم تنهاست کسی و نداره

منم دیگه این تنهاراهی بود ب ذهنم رسید

خداازنیتم خبرداره

شما لطف داری عزیز دلم بخدا یسری حرقاادم وخیلی میسوزونه من سهیم اینه ازاین راه ب پدرم کمک کنم ب خواه ...

انشااله که هر چی میخوای خدا بهترینش رو سرراهت قرار بده.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
عزیزم تو فوق العاده ای ادامه بده به کارت خدا هم خودش میبینه و برکت میده

انشالله محتاج بودن سخته امابهتراز گدایی و اه و ناله اس😔

انشالله بحق این روزای عزیز هیچ مردی شرمنده نباشه

وهمه مستاجراصابخونه بشن ویشب راحت سربه بالین بزارن

2740

اشتباهت اینه که هرپستی روجواب میدی ،پستای سوالی روفقط جواب بده هرکی فهمید چه بهتر هر کیم نخواست بفهمه و خواست دری وری بگه ببینه جواب نمیدی خودش میره بیرون،فقط واردبحث بااینا نشو که خدای مغلطه ن

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

عزیزم رفتم تاپیکتو خوندم 

امیدوارم مشکلت حل بشه 

در مورد تاپیکت باید بگم که تاپیک شما تبلیغاتیه و تاپیک تبلیغ ممنوعه بچه ها میتونن برات گزارش بزنن

ظاهرا شما تو تاپیکای دیگران لینک میذاری بچه ها دلخور شدن اینم باز خلاف قوانین سایته 

خیلی زود از کوره در میری عزیزم من رفتار اون کاربرا رو تایید نمیکنم ولی شما وقتی این شغل رو هرچند موقت انتخاب کردی باید رفتار سنجیده تری داشته باشی 

حالا یه بحثی تو اون تاپیک شده انقد پیگیر نباش فراموش کن

اگه این کارت رو بری تو آموزشگاههای قرآنی و تشکل های مذهبی و مساجد تبلیغ کنی بهتر نتیجه میگیری مثلا به امام جماعت محل بسپری به خانومای جلسه ای که میرن خونه مردم بسپری حتی اگه وقت داری میتونی تو جلسات شرکت کنی که اعتماد دیگران هم جلب بشه

همسایه ما نماز و روزه قضا هم انجام میداد فکر کنم اون درآمدش بیشتر از این مواردی که شما انجام میدی باشه اگه میتونی اونا رو انجام بده