2733
2734
تیام دکتر به من آسپرین داده الان 15 روزه دارم میخورم هیچ مشکلی هم ندارم برام آز ژنتیک داده بعد از عید جوابش میاد ولی تمام آزمایشات مربوط به سقط رو دادم سونو داخلی هم دادم گفته هیچ مشکلی نداری بگذار بعد از عید اقدام کن الان 3 تا پریدی گذشته فردا روز تخمکگداریمه به نطرت اقدام کنم طوری نمیشه آخه تا بعد از عید خیلی دیر میشه از کجا معلوم که ماه اول بگیره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فولیک اسید و آهن رو حتما شروع کن .... مولتی پره ناتال هم بخور...طی کورتاژ خون زیادی از دست می ره که باید حسابی تقویت کنی ... تو سه روز اول بعد از کورتاژ باید حسابی استراحت داشته باشی تا عضلات لگن ضعیف نشن...
آپلود عکس رایگان و دائمی آپ سیتی
عزیزم من الان 3 ماه هست که گورتاژ کردم و 3 بار پرید شدم و دقیقا به موقع و خداراشکر مشکلی ندارم الانم دارم آسپرین 80 و فولیک 5 میلی گرمی میخورم به نطر تو این ماه اقدام کنم؟
2740
من با این شرایط اقدام کردم چون مث تو فکر می کردم دیر می شه.... اما الان که 3 سال می گذره خندم می گیره که یه ماه اینور و اونور چی چی دقیقا دیر می شد آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اما من شرایط الانتو درک می کنم... اگه می تونی صبر کن... من نمی دونم دقیقا چی بهت بگم...
آپلود عکس رایگان و دائمی آپ سیتی
منم 3 ماه بعد اقدام کردم الان 7 ماه از کورتاژ گذشته هنوز باردار نشدم
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
2706