2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من سقط اولم 50 روز بعد از کورتاژ حامله شدم که برای بار دوم تو سه ماهگی باز سقط شد ولی خیلی خا هم اینطوری بودن و حاملگی سالمی داشتن مهم اینه که خدا چی بخواد ولی صبر کن هر چی خدا بخواد فک کنم 6 ماه بهتره که خیالت راحت تر باشه مشل من نشی که الان باید یک سال صبر کنم تو همین نینی سایت برو در مورد تقویت رحم بیدا کن بخون و به خودت برس به تغذیت و اینا راستی چند ماهه سقط کردی دلیلش چی بود قلب داشت
یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ
2728
عزیزم الان 2 سال و نیمشه و همین عکس کاربریمه!!!!!!!!!! خدا رو شکر سالم هم هست... من بعد از یه پری دیگه جلوگیری نکردم ... سقط اولی بدجور تو روحیم اثر گذاشت ... فکر می کردم دیگه نی نی نخواهم داشت.... هههههههه واسه همین عجول شده بودم.... دکترم هم گفت مشکلی نداره فقط تقویت کن.... الته شما بذار 3 تاش تموم شه....
آپلود عکس رایگان و دائمی آپ سیتی
من تو 11 هفتگی قلب داشت
رشدش متوقف شد کلی آزمایش مربوط به سقط دادم کلیم شونو داخلی دادم دکتر گفته جواب ژنتیکت که اومد اقدام کن 28 آبان گورتاژ کردم فردا روز تخمکگذاری ولی میترسم اقدام کنم گفتم با شما مشورت کنم
لطف داری... نه آز ژنتیک ندادم... اصولا با یه بار سقط آز ژنتیک لازم نیست... برای سقط مکرر آز ژنتیک باید بدی... البته بعضی پزشکا همون بار اول هم آز ژنتیک میدن... ولی پزشک من لازم ندونست....

من داشتم افسرده می شدم ... فکر می کردم دیگه هیچوقت بچه دار نمی شم ... چون یه مشکل دیگه هم داشتم و حسابی با دنیا لجم گرفته بود... داشتم دیوونه می شدم
یک شهریور کورتاژ کردم...اوایل آذرفهمیدم باردار م.
2706