2737
2739

سلام بچه ها. خیلی غمگینم. تنهام. روزها و شب هام داره با غم و ناراحتی میگذره، شوهر نامردم یک ماهه خونه رو ترک کرده. میاد سر میزنه اما به من بی محلی میکنه. رفته چسبیده به خانواده اش. خیلی ناراحتم. هیچ دلیلی منطقی هم برای کارهاش نداره. چند ماهه نامهربون شده و همه اش میگفت طلاقت میدم. اصلا خودش هم نمیدونه چشه. یه بار میگه افسردگی دارم که دروغ میگه هیچی اش نیست. از من حالش بهتره. والا من افسرده ام. یه بار میگه تو با حرفات منو سرد کردی. منظورش این که چرا گفتی سهم منو از زمینی که خریدی بده. جالبه نصف پولشو من دادم و خودش زمانی که میخواست پولامو بگیره گفت نصفش برای توئه اما بعد از خرید زمین زد زیرش و گفت سه دانگو به نامت نمیزنم. یه بار میگه دوستم داره یه بار دیگه میگه از همه بدم میاد در حالیکه با خانواده اش خوبه. خیلی دوران بدی دارم. خسته ام از همه چی. برام دعا کنید. 

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
داره کاری میکنه‌ک بگی سهم نمیخوام مردا خیلی مارمولکن

راستش فکر کنم درست میگی. وقتی میرفتم سرکار خوب بود اما الان داره اینجوری میکنه. یعنی پول اینقدر مهمه

2740

معلومه از درون خیلی نا آروم وآشوبه و نمیتونه با خودشم کنار بیاد واحتمالا افسردگی هم داره شاید یه مشاوره و پزشگ بتونه کمکش کنه . انشاا...

عاشق دوچرخه 🚴‍♂️🚴‍♂️🚴‍♂️ و تفریح و گوش دادن به موسیقی خصوصا عشقم ❤معین❤
عزییییزم😞😞😞 مردا واقعا بعضی وقتا عجیب نامهربون میشن..به راحتی دل طرف رو میشکنن

باورت میشه جوری منو دوست داشت که همه حسادت میکردن اما الان میفهمم دوستم نداره

راستش فکر کنم درست میگی. وقتی میرفتم سرکار خوب بود اما الان داره اینجوری میکنه. یعنی پول اینقدر مهمه

تف تو شرفشون ...لیاقت ندارن

من جایے باختم ڪه فڪر ڪردم دارم به آرزو هام میرسم.
یعنی چی ماهی یبار میاد سرمیزنه کدوم شهرین؟

تهران. هفته ای یه بار میاد سر میزنه اما به من محل نمیذاره. 

چ مردای بی غیرتی پیدا میشن تورو ول کرده رفته ب امید کی

خیلی نامرده، خودم هم شوکه ام

معلومه از درون خیلی نا آروم وآشوبه و نمیتونه با خودشم کنار بیاد واحتمالا افسردگی هم داره شاید یه مشا ...

میگه دکترا نمیفهمن. خودش توی بیمارستان کار میکنه اما حرف مفته که افسرده ام چون با رفیقاشو خانواده اش که خوبه. حالش هم اگر بده برای این که داره یه زندگی رو از هم می پاشونه باید هم حالش بد باشه