2737
2734
عنوان

قد یه دنیا غصه توی دلمه از دست یه شوهر نامرد

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 23 پست
راستش فکر کنم درست میگی. وقتی میرفتم سرکار خوب بود اما الان داره اینجوری میکنه. یعنی پول اینقدر مهمه

ببین عزیزم آدم اول طرفشو میشناسه بعد مالشو شریک میشه حتی عزیزش 

شمام اشتباه کردی پولتو دادی الانم بهتر دیگه بیخیال شی چون عمرا بزنه

ببین عزیزم آدم اول طرفشو میشناسه بعد مالشو شریک میشه حتی عزیزش  شمام اشتباه کردی پولتو دادی ال ...

درست میگی البته من الان ماه هاست که بی خیال شدم اما اون معلوم نیست چشه. منو نمیخواد. من یه زنم میفهمم

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درست میگی البته من الان ماه هاست که بی خیال شدم اما اون معلوم نیست چشه. منو نمیخواد. من یه زنم میفهم ...

شمام اونو نخوا ی مدت ولش کن فقط ازش خرجی بگیر بگو ندی شکایت میکنم بعد به خودت برس گشتو گزار برو

ببین عزیزم آدم اول طرفشو میشناسه بعد مالشو شریک میشه حتی عزیزش  شمام اشتباه کردی پولتو دادی ال ...

من خیلی اشتباهات داشتم. خیلی باهاش صادق بودم اما اون لیاقت مهر و عاطفه و صداقت منو نداشت. از اول هم همینجوری بود. یه بار یه مشاور بهم گفت شوهرت احتمالا به خاطر شرایط کاری و تحصیلاتت تورو انتخاب کرده نه به خاطر خودت

2728
من خیلی اشتباهات داشتم. خیلی باهاش صادق بودم اما اون لیاقت مهر و عاطفه و صداقت منو نداشت. از اول هم ...

توام  به شکل کیف پول نگاش کن اصلا عشق و نحبت نکن فقط بگو پول بده نفقه بده خودت همش با دوستات خوش بگذرون

شمام اونو نخوا ی مدت ولش کن فقط ازش خرجی بگیر بگو ندی شکایت میکنم بعد به خودت برس گشتو گزار برو

داره ماهی پونصد تومن خرجی میده. الان دوماه داده. حالا تا کی بده نمیدونم. شما خودت یه زنی، مردی با آدم اینجوری رفتار کنه و بهش بی محلی کنه اونم زنی که همیشه کنارش بوده و به واسطه من زندگی برای خودش درست کرده، دیگه دلم باهاش صاف میشه؟ 

داره ماهی پونصد تومن خرجی میده. الان دوماه داده. حالا تا کی بده نمیدونم. شما خودت یه زنی، مردی با آد ...

اگه میتونی که جدا شو اگه نه که  کوچیکش کن و بگو نمیخوایشو انقد به خودت برس و پی رفیق باش که بترسه از دستت بده

توام  به شکل کیف پول نگاش کن اصلا عشق و نحبت نکن فقط بگو پول بده نفقه بده خودت همش با دوستات خو ...

الان همین کارو میکنم اما خیلی پول نمیده، بخور و نمیر. ۵۰۰ هزار تومن ماهی. به قول شما دارم خودمو با دوستام و خانواده ام و بچه ام سرگرم میکنم. درست میگی نباید بهش محل بذارم. 

2740
اگه میتونی که جدا شو اگه نه که  کوچیکش کن و بگو نمیخوایشو انقد به خودت برس و پی رفیق باش که بتر ...

یکی از دوستام وکیله. میگه اگر بری مهریه تو بذاری اجرا و درخواست طلاق بدی، کاری که شوهرم منتظر هست من انجام بدم، خیلی اذیت میشی. بهم میگه تو روحیه حساسی داری نمیتونی تحمل کنی. کاش خودش بره درخواست طلاق بده اما اینو هم میدونه که باید همه مهریه مو بده