2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳۸هفتع بودم گفتن نوار قلب بده اورژانسی سزارین شدم روز بعد دکتر اطفال اومد گفت اکسیژن کم داره انتقالش ...

سلام عزیزم مراقب خودت باش و از خدا میخوام بهت صبر بده و یه فرشته کوچولو بزاره تو دلت و سرشار از لطف خدا بشی و از رحمت خدا لبریز

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 
ممنونم عزیزم، واسم دعا کنید، وسیله هاشو میبینم دلم میخواد بمیرم، میترسم اگه بازم باردار شم و این بلا ...

ان شاء الله خدا یه نی نی سالم و صالح میزاره تو دلت که تمام دردت هات از یادت بره وقتی نی نی تو تو بغلت بگیری اشک شوق بریزی

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 
2731
مامانها امروز چهلم پسرمه خيلى دلم گرفته 😭 خيلى برام دعا كنيد 🙏

عزیزم خدا به دلت شکستت صبر بده و هرچه زودتر جاش سبز بشه و از رحمت خداوند لبریز باشی 

خوبم عزیزم.نی نی هم کشته منو با تهوع...هلاک شدم بخدا

واای خیلی بده..من بارداری پارسالم اینجوری بودم تا ماه چهارم تهوع و گلاب به روت بالا میاوردم خیلی اذیت شدم.ولی سر پسر اولم خیلی کم تهوع داشتم اونم فقط عصرا

2740
مامانی باردار همگی خوبین؟؟ بیاین هفته هاتونو و اسم های انتخابی واسه گوگولی هاتونو بگید.فقط اسم نی ن ...

سلام گلم چقدر حلال زاده ای امروز توراه مطب همش به فکرت بودم داشتم ذکرایی که گفته بودی ومیگفتم باخودم گفتم فرداصدات کنم حالتوبپرسم 

۳۸هفتع بودم گفتن نوار قلب بده اورژانسی سزارین شدم روز بعد دکتر اطفال اومد گفت اکسیژن کم داره انتقالش ...

یه فرشته ی کوچولو که برای مدت کوتاهی مهمونت بوده.🦋🦋🦋🦋ازخداصبروآرامش میخوام برای دل شکسته ات.

خدایامواظب تودلیم باش._خدایا ممنونم ازت.  ❤  خدایا چه حکمتی تو کارت بود که یه میوه ی دلمو گرفتی دوتا دیگه بهم دادی.کی قراره بدونم این رازسربه مهر رو
ممنونم عزیزم، واسم دعا کنید، وسیله هاشو میبینم دلم میخواد بمیرم، میترسم اگه بازم باردار شم و این بلا ...

هرمادری همین فکرومیکنه .اماعزیزم نباید ناامیدازدرگاه حق شد.به قول مادربزرگم خداهمیشه به آدم سخت نمیگیره.بالام جان

خدایامواظب تودلیم باش._خدایا ممنونم ازت.  ❤  خدایا چه حکمتی تو کارت بود که یه میوه ی دلمو گرفتی دوتا دیگه بهم دادی.کی قراره بدونم این رازسربه مهر رو
2706