2737
2739

پریناز جان کجایی خوبی

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم..انشاالله که جواب آزمایشت خوب باشه ..صد تا ذکر یونسیه برات میفرستم .توکلت به خدا باشه سمی ...

سلام ماریا جون.ممنون عزیزم لطف میکنی.ان شاءالله خدا آرامش به زندگیتون بده و دوران خوش زندگیتون شروع بشه بزودی

من جمله تو بودم و نمی دانستم...
خواهش میکنم گلم اگه کاری از دستم بر بیاد بهم بگید عزیزم انجامش میدم با جون دل

بازم ممنون سعیده خانم عزیز.خدا جونتو سلامت برات نگه داره گلم.ان شاءالله خدا برات بسازه

من جمله تو بودم و نمی دانستم...
2728
سلام ماریا جون.ممنون عزیزم لطف میکنی.ان شاءالله خدا آرامش به زندگیتون بده و دوران خوش زندگیتون شروع ...

فدات عزیزم ..انشاالله همه ی مادرای دلشکسته دلشون شاد بشه به لطف خدای مهربون🤲🤲

زیبا جان زیارت قبول، خوشا به سعادتت عزیزم، ممنون از دعاهات انشالله بزودی دلت شاد شه همچنین بقیه بچها

سعيده جان 

از امام رضا خواستم دل تو رو 

شاد كنه

در اوج ناراحتي اينكه يك دوست مجازي براي من تو امام زاده نماز خوند برام ارزشمنده 

زیارت قبول زیبا جون.عزیزم حتما فرشته ت بخشیده تو مادر خوبی هستی حتما همیشه برات دعا میکنه.مرسی عزیزم ...

انشالله 

تنها جون خيلي دعات كردم نمي دونم شما بودي يا عريب چهار سال ناراحتي........

همش تو حرم ياد اين چهار سال مي افتادم 

از امام رضا خواستم شفاعت كنه و جبران اين چهار سال بشه

2738
سلام زیبا جان.زیارت قبول.میتونم ازت خواهش کنم از طرف من به امام رضا سلام بدی و ازشون بخوای واسه سلام ...

مريم عزيز مگه ميشه يادم بره شما رو 

عزيزم تو اولين كسي بودي كه با خرفهاي فشنگت تو روزهاي اول ورودم به تاپيك كمكم كردي

خداا كمكت خواهد كرد

زیبا جان، زیارتت قبول حق باشه. ممنون که به یاد ما بودی. امیدوارم که قلبت کمی آروم گرفته باشه.🌹🌹 ا ...

ممنون باران عزيز 

انشالله خدا ني ني سالمي تو بغلت بزاره و مادر بزرگ آلمانيش مرتب در حال خريد و ريخت و پاش براي نوه اش باشه

عزیزدلم انشالله که بزودی خداوند یه پسر شبیه پسرت بهت میده حاجت روا انشالله   ممنونم که بفک ...

هداناي عزيز ممنون از دعاي بسيار قشنگت 

منم يراي بًوي عزيز براي اينكه پسر كوچولوت شاد بشه خيلي دعا مي كنمج

مريم عزيز مگه ميشه يادم بره شما رو  عزيزم تو اولين كسي بودي كه با خرفهاي فشنگت تو روزهاي اول و ...

یه دنیا ممنون از لطف و محبتت..چه سعادتی بالاتر از این که اسمم و حاجاتم از دهانی که باهاش گناه نکردم ، به خدا گفته بشه!!امیدوارم که هیچ وقت غم به دلت راه پیدا نکنه و تنت هرگز به ناز طبیبان نیازمند مباد!🌺🌺🌺

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست

دختر ناز مامان امروز خیلی دلم برات تنگ شده دقیقا دوهفته پیش من پشت در عمل بودم وبرای تو دعای شفا میخوندم قدم هام رو مشمردم مامان طلای من عزیز دل مادر امروز به شدت بی تاب دیدنتم نمیدونم کجا دنبالت بگردم دیدن عکسات ارومم نمیکنه تشنه ترم میکنه دیوونه بوییدن بوی تنت میشم دلتنگی دراولویت تمام کارهای روزمره منه وهیچ وقت پایان نداره وبی قراری کار این روزهای من که تمومی نداره 

همه با من دعوا میکنن که انقدر تو خودم نباشم  اونا فکر میکنن من یه تیکه از وجودم رو گم کردم ولی نمیدونن من تمام وجودم رو به دست خاک دادم. من الان یه جناره متحرکم، خاطراتمون منو ساعت هادر خودش غرق میکنه نی نی دوست داشتنی من کجا دنبالت بگردم عمر مامان 

امروز دلم میخاد بمیرم و جایی که تو هستی بیام وبغلت بگیرم با عمق جونم بوت کنم تروخدا با اون دستای کوچیکت انگشنای منو بگیر ودیگه ازم جدا نشو

شرمنده ام که هنوز بی تووووو نفس میکشم....دخترم.... 

سلام دوستان خوندن پست خیلی از شماها دلم رو بی قرار کرد دوستایی که خونريزي دارن یا قراره عمل شن عزیزایی که بارداری اخرشونه ونگرانن اونایی که درحال اقدامن ومتاسفانه همچنان درانتظار 

نمیدونم قسمت ما مادرایی که اینجا هستیم چرا اینجوریه

امروز خیلی دلم گرفته دلم میخاد یکی بیاد روی درد همه ما مرهم بذاره به یه آرامش ابدی احتیاج دارم اما ندارم هیچ وقت هم نخواهم داشت 

مامانا چیکار کنم اروم بگیرم هیچ کس منو نمیفهمه که چه دل غمداری دارم مرگ تنها مرهم به دل من میشه تروخدا بگید من چیکار کنم هیچ چیز ارومم نمیکنه خیلی عصبی وپرخاشگر شدم طاقت دیدن ادمارو ندارم حالم بد میشه وقتی ازم سوال میپرسن حامله ها رو که میبینم بدتر میشم گریه ام میگیره مادرایی که نوزاد دارن که داغونم میکنه صدبار میمیرمو زنده میشم فقط شما مامانایی که همدردید با من میفهمید چی ميگم به کجا پناه ببرم خداااا دارم دیوونه میشم 

شرمنده ام که هنوز بی تووووو نفس میکشم....دخترم.... 
2706