2733
2734
متاسفانه هیچ علامتی نداشتم .فقط یکم بی حال و بی اشتها بودم که میزاشتم رو حساب خستگی و بزرگ شدن شکمم. ...

منم تو بارداری انزیمای کبدم بالا رفت.حتما باید تو بارداری دکترت برات ازمایش بنویسه منم از اون طریق متوجه شدم.سونو هم دادم کبدم چرب شده بودم.بعدش رژیممو رعایت کردمو مثلا زده تخم مرغ و غذای سرخ کردنی اینا نمیخوردم تو هفت ماهگی دوباره ازمایش دادم یه مقدار اومده بود پایین. تو سی و هشت هفته هم سزارین شدم

ممنونم عریبم جان حالت چطوره خوبی    قربونت که بفکرمونی شما تماس داشتین با خانم دکتر چی بهت ...

خداروشکر...بد نیستم...من هر وقت ناراحتی و استرس سراغم میاد با ایشون حرف میرنم..خیلی آروم میشم...سوره های قرآنی و ذکرای مخصوص میگه میخونم...اصلا بارداریمم که معجزه شد با راهنماییهای ایشون بود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هدانا جون تو چه زمان از بارداریت استفاده کردی؟امشبم پس استفاده میکنم تا فردا زنگ بزنم دکتر.چشم میفرس ...

سلام عزیزم..انشاالله که جواب آزمایشت خوب باشه ..صد تا ذکر یونسیه برات میفرستم .توکلت به خدا باشه سمیرا جون

وای عزیز دلم لطف کردی ممنونم انشالله هرچی که خیره براتون پیش بیاد 😍😍😘😘😘 مررررررررسسسسسسیییئ که ...

خواهش میکنم گلم اگه کاری از دستم بر بیاد بهم بگید عزیزم انجامش میدم با جون دل

خداجونم کنجدمو بخودت سپردم 
2728
سلام دوستای گلم..مادرای همدرد....من امشب میخوام یه خانم رو بهتون معرفی کنم که علاوه بر مشاوره برای ز ...

سلام عزیزم.خوبی؟ نی نی خوبه؟ خانم هاشمی پزشک هستن یا دکترای علوم اسلامی دارن؟؟؟

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
بهار جان عزیزم حالت چطوره 

سلام بد خیلی بد، یه روزه نرفتم پیش دخترم درگیر اثاث کشی شدم خدا دلم براش لک زده خدا صبرم بده دارم دق میکنم،سرم به هیچی گرم نمیشه

شرمنده ام که هنوز بی تووووو نفس میکشم....دخترم.... 
اسامی ختم سوره حشر 12 آذر 🌹    باران  خوانده شد 13 آذر  🌹   هدانا ...

سلام من میخام تو این ختمای دوره ای شرکت کنم میشه اسم منم بنویسید

شرمنده ام که هنوز بی تووووو نفس میکشم....دخترم.... 
خواهش میکنم گلم اگه کاری از دستم بر بیاد بهم بگید عزیزم انجامش میدم با جون دل

لطف داری عزیزم 😘

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2738
سلام بد خیلی بد، یه روزه نرفتم پیش دخترم درگیر اثاث کشی شدم خدا دلم براش لک زده خدا صبرم بده دارم دق ...

عزیزم داغت خیلی تازست  خدا بهت صبر بده   ختم چند روزه شروع شده ولی میتونی خودت ۴۱ روز سوره حشر را بخونی

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
سلام عزیزم.خوبی؟ نی نی خوبه؟ خانم هاشمی پزشک هستن یا دکترای علوم اسلامی دارن؟؟؟

نه دکترای فقه و حقوق هستند ولی کارشون مشاوره و تعبیر خواب و استخاره و خیلیییی چیزای دیگه هست...اگر بگم خدادای داره عین واقعیتو گفتم..توو خواب بهش گفتند...همه رایگان...با تلفن...یه جورایی زندگیشو وقف مردم کرده...به نیازمندها رسیدگی میکنه و خیلیییی چیزای دیگه...کافیه یه بار باهاش صحبت کنید

من يكشنبه و دوشنبه سوره حشر رو تو حرم امام رضا خوندم اول از همه خواستم كه فرسته ام رو منو ...

زیبا جان، زیارتت قبول حق باشه. ممنون که به یاد ما بودی. امیدوارم که قلبت کمی آروم گرفته باشه.🌹🌹

امروز سوره حشر رو به نیت شما خوندم. ان شااله که به زودی دلت با اتفاقهای خوب شاد بشه و غم و غصه فرسنگ ها ازت دور بشه.

ان شااله مصلحت خدا با حاجت دلت یکی بشه و اتفاقهای قشنگ زندگی ات به زودی پدیدار بشه.

نه دکترای فقه و حقوق هستند ولی کارشون مشاوره و تعبیر خواب و استخاره و خیلیییی چیزای دیگه هست...اگر ب ...

غریب جان ممنون که این خانم رو اینجا معرفی کردی.

مهرا جان، تماس بگیر با این خانم، شاید حرف زدن با این خانم دکتر کمکت کنه و شرایطم روحی ات رو عوض کنه.

نه دکترای فقه و حقوق هستند ولی کارشون مشاوره و تعبیر خواب و استخاره و خیلیییی چیزای دیگه هست...اگر ب ...

من حتما بعد عملم بهش زنگ میزنم.واقعا برام سواله که چرا اینهمه مشکل پشت مشکل توی این ۱ سال واسم پیش اومده!!!با وجود اینکه خیلی صدقه میدم و به هر نحوی بتونم به دیگران کمک میکنم ولی بازم....

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
2706