2737
2739
دوس دارپسرمون تنها نباشه خوشش نمیاد از تک فرزندی ...نگفتین دوستتون نتیجه گرفت پیش قوامی؟

نه نفهميدم چرا اينقدر به جنسيت حساسن

ببيين عزيزم دوست من هم سنش بالا بود هم شوهرش ايران نبود  هم فشار خانواده شوهري رو داشت كه خدا رو بنده نبودند

نه نفهميدم چرا اينقدر به جنسيت حساسن ببيين عزيزم دوست من هم سنش بالا بود هم شوهرش ايران نبود   ...

خودمم نفهمیدم بعد این همه مدت میگه دوس دارم ...من ۲۴سالمه  امیدوارم مشکلی پیش نیادبرام 

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودمم نفهمیدم بعد این همه مدت میگه دوس دارم ...من ۲۴سالمه  امیدوارم مشکلی پیش نیادبرام

پسرت چند سالشه   ؟ اره شما ک مشکلی نداری باید دوز داروهات هم کمتر باشه ک یه موقع هایپر نشی 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
پسرت چند سالشه   ؟ اره شما ک مشکلی نداری باید دوز داروهات هم کمتر باشه ک یه موقع هایپر نشی  ...

۳سالشه  اره دقیقا ...دکترهم همینو گفت ولی اینقد میترسم ازاینکه هایپرشم ولی میگن جنین فریزی بهتر میگیره 

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم 
2731

حالا برم انجام بدم نتیجه رو اینجا میگم خیلی امید دارم میترسم نشه و کلا افسرده شم 

۳سالشه  اره دقیقا ...دکترهم همینو گفت ولی اینقد میترسم ازاینکه هایپرشم ولی میگن جنین فریزی بهتر ...

خوب ایشالا نتیجه بگیری بدنیا بیاد اولی ۴ سالشه ، دیگه دارو رو متناسب میدن و سونو چند دفعه داری اگه هایپر بشی خدای نکرده انتقال یکم عقب میفته تا خوب بشی بستگی به کیفیت جنین های ک تشکیل شده هم داره 

خوب ایشالا نتیجه بگیری بدنیا بیاد اولی ۴ سالشه ، دیگه دارو رو متناسب میدن و سونو چند دفعه داری اگه ه ...

اره چند ماهه همش درحال تحقیقم کل کارامم کردم رنگ مو ابروهامو هاشور کردم وناخونامو درس کردم منتظر یه نینی ام 😊😊😊😊

خوب ایشالا نتیجه بگیری بدنیا بیاد اولی ۴ سالشه ، دیگه دارو رو متناسب میدن و سونو چند دفعه داری اگه ه ...

من فقط زود به زود کیست دوسه سانتی تورحمم بوجود میاد بادوبار پریود دفع میشه مشکلم همینه کیست هم باعث میشه تخمک آزاد نشه به طور طبیعی 

2740
من فقط زود به زود کیست دوسه سانتی تورحمم بوجود میاد بادوبار پریود دفع میشه مشکلم همینه کیست هم باعث ...

ایول یه مامان خوشگل و خوشتیپ نگران نباش نتیجه میگیری دیگه تو ای وی اف تخمک میکشن کاری نداره ازاد بشه یا نه

ایول یه مامان خوشگل و خوشتیپ نگران نباش نتیجه میگیری دیگه تو ای وی اف تخمک میکشن کاری نداره ازاد بشه ...

😎😎😎😎😎خیلیم خوشگل نیستم.....گوشیم شارژش ۴درصده بغل پریز وایسادم خشک شدم یه ساعته 😅😅😅من کلا چند وقتی تونی نی سایت درمورد بارداری میخوندم چند روزه عضو شدم زیر چشام کبود شده معتاد شدم خدامیدونه کی ترک میکنم اینجارو 

برو عزیزم پس از پا افتادی 

نمیتونم که ول کنم شوهرم بیرونه الان بیاد کلا گوشیو میذارم کنار بدش میاد 

نمیتونم که ول کنم شوهرم بیرونه الان بیاد کلا گوشیو میذارم کنار بدش میاد 

ولی زیبا جواب منو نداد فک کنم دوستش جواب نگرفته خواست منو نا امید نکنه 

بچه هااین اهنگ قلب دیوارحرف دلای ماهاست میگه تورودزدیددنیااخ که چقدربدهکارمنه دارم گوش میدم یادخودمون میفتم یه اهنگ باب دلم پیداکردم😭😭😭😭جون میده باش گریه کنیدبچه هادانلودکنیدنظرتونوبگید خوشتون میاد

2706