2737
2734
عنوان

درد زایمان 😢

139 بازدید | 21 پست

دوستان دردام شروع شده هنوز خیلی کمه ولی شروع شده عاجزانه التماس میکنم برام دعا کنین خدا کمکم کنه برام صلوات بفرستین هرچی میخواین خدا بهتون بده منم براتون صلوات میفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم استرس نداشته باش ایشالله فرداشب نی نی بغلته وحالتوخوب خوب دردش بیشتربخاطراضطراب وترسه.....الهم صل علی محمدوآل محمد....اینم صلوات واسه راحتی زایمانت

مامان دوتافرشته کوچولوی ناز💙💝

الهی که بسلامتی فارغ بشی من دعات کردم به راحتی زایمان کنی شمام دعا کن منم مادر بشم خدا بهم یه بچه سالم بده

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

سلام خاهر... بسلامتی... انشاءالله زایمان راحتی داشته باشی.... در ضم اگر قصد داری طبیعی بیاری... یه قاشق روغن کرچک بخور... برای آسونی...و زیاد بگو یا مسهل سهل... ای آسان کننده آسان بگردان... 

ای جانم. حتما حتما برات دعا میکنم. ان شاء الله زایمان راحتی داشته باشی

هیچ میدانی چرا چون موج، در گریز از خویشتن پیوسته می کاهم؟ زانکه بر این پرده تاریک، این خاموشی نزدیک، آنچه میبینم نمیخواهم، وانچه میخواهم نمیبینم
2706