2737
2739
عنوان

دخترم باید عمل بشه برای شکاف کام ......خیلی می ترسم ...کمممممممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 15572 بازدید | 79 پست
مامان غزل
سلام
من امروز اتفاقی این تاپیک رو دیدم چون منم مثل شما خیلی استرس داشتم پسرمنم شکاف کام داشت دی ماه دکتر خالق نزاد عملش کرد تو مرکز جراحی آذر
چه روزای سختی بود ولی خدارو شکربخیر گذشت پسرمن گوشش هم مشکل داشت که همزمان عمل گوش هم داشت
بعداز عمل باید خیلی مراقب باشی هیچی نباید توی دهنش بره با قاشق بزرگ غذا بخوره اونم فقط غذای شل و رقیق ایناش یه کم سخته چون بچه دلش میخواد که همه چی بخوره و تو دهنش کنه تا یک ماه مراقبت زیادزیاد میخواد من که 4چشمی مراقبش بودم بچه ام روزای اول خیلی اذیت شد هیچی نمیخورد بهونه شیشه اش رو میگرفت تا 3روز ....
ولی خداروشکر الان خوبه همه حروف رو نمیتونه ادا کنه اما کلمه رو به زبون خودش میگه دکتر براش گفتاردرمانی نوشته که هنوز نبردمش
امیدوارم که کمکی کرده باشم نمیتونم بگم که نگران نباش چون خودم این روزا رو گذروندم هیچکس هم حال آدم رو درک نمیکنه که چی تو دل مادر میگذره ولی برات دعا میکنم که عملش با موفقیت انجام بشه وروزای بعداز عمل به سرعت برق وباد واست بگذره.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام توروخدا کمکم کنید دارم دیونه میشم پسرم با شکاف کام ب دنیا اومدکسایی ک بچشون این مشکلو داشتن عمل ...

سلام گلم 

دخترمن شکاف کام پنهان داشت یعنی یه کجی داخل دهنش هست و یه قسمت از زبون کوچک انگار کنده شده باشه اونطوری بود 

عمل کردن 20ماهه بود بعد از عمل به شدت مراقبت داره حتی نباید گذاشت بچه زیاد گریه کنه چون ممکنه بخیه ها پاره بشن 

بعد از 6ماه که از عمل گذشت گفتار درمانی رفتیم تا 6سالگی هفته ای دو جلسه گفتاردرمانی میشد 

اللان عین بلبل حرف میزنه 

و بهت بگم شکاف کام باز بهتر درمان میشه تا شکاف کام پنهان مثل دختر من

آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
2742

عزیرم ممنون ک جوابمو دادی ببخشید شما کجا عمل کردید؟ من میخام واسه عملش ببرم اصفهان میگن با دستگاه میکروسکوب عمل میکنن خیلی خوبه، ببخشید بچه ی شما تو دماغی حرف نمیزنه اخه میگن بچه های ک این مشکلو دارن شاید تو دماغی حرف بزنن

عزیرم ممنون ک جوابمو دادی ببخشید شما کجا عمل کردید؟ من میخام واسه عملش ببرم اصفهان میگن با دستگاه می ...

سلام دوست عزیز میشه راهنمایی کنین هزینه عمل چقدرشد

به خدا بگید بهم رحم کنه من تنهام بغلم کنه بهم امنیت بده من خیلی ازبی کسی ضربه خوردم😔😔

سلام دخترمنم شکاف کام داشت ۱۱.۳.۹۹عملش کردیم بیمارستان حضرت فاطمه 

شکاف کامش خیلی عمیق بود طوری ک سوراخ بینیش از دهانش پیدا بود

۴ساعت اتاق عمل بود و از نگرانی مردمو زنده شدم ک چرا نمیارنش عملش خیلی سنگین بود واسه دختر ۱ ساله بعد ک اوردنش دهنش ورم داشت سرفه میکرد خون میریخت طوری که زار کافر میومد وقتی میدیدش

بعد عمل باید مراقبش باشی دست تو دهنش نکنه و با سرم شستشو بدیدخترم بعد عمل ۱هفته بیمارستان بود بخاطر دیسترس تنفسی ک بعد عمل گرفتارش شد تااون موقع ک بیمارستان بودیم جرات شستشورو نداشتم

اوردیم خونه به چ سختی و بدبختی میشستیم دهنشو

خلاصه بگم بعد عمل خیلی مراقبت احتیاج داره باز بابد خداروشکر کنیم که مشکلی که داره نی نی هامون راه درمانش هم هست اگه نبود چیکار میکردیم یه عمر باید میسوختیمو میساختیم.اینم بگم من بعد زایمان فهمیدم دخترم شکاف کام داره تو سونو معلوم نبود

2740
عزیزم این عمل جزیی از روند درمان دخترتونه گریه و اذیت شدن بچه موقتیه تو به نتیجه عمل فکر کن که زیبای ...

این تایپک مال ۱۰سال پیش گفتم شاید هنوزم تو سایت بیاین پسر منم شکاف کام داشت عمل کرد الان یه سال دوماهشه ولی هیچ کلمه نمیگه این طبیعیه؟

این تایپک مال ۱۰سال پیش گفتم شاید هنوزم تو سایت بیاین پسر منم شکاف کام داشت عمل کرد الان یه سال دوما ...

حرف زدن ربطی به شکاف نداره

خواهرزاده منم عمل کرده الان ۱۱ شالش شده

خدایا فراموشم نکن💓💓💓
سلام دخترمنم شکاف کام داشت ۱۱.۳.۹۹عملش کردیم بیمارستان حضرت فاطمه  شکاف کامش خیلی عمیق بود طور ...

سلام الان بخیه های دخترتون خوب شده الان بهتر غذا میخوره ؟ میشه یکم توضیخ بدین چون پسر منم دوماهه عمل شده دوتا از بخیه هاش باز شده میترسم بازم عمل بشه

مامان غزل سلام من امروز اتفاقی این تاپیک رو دیدم چون منم مثل شما خیلی استرس داشتم پسرمنم شکاف کام ...

گفتار درمانی برای چی

کام خواهرزاده من خیلی عمیق شکاف داشت یعنی اصلا کام نداشت ولی گفتار درمانی نبردن خوبه

یه کوچولو تودماغی حرف میزنه فقط

خدایا فراموشم نکن💓💓💓
ندای عزیزم اگر گفتار درمانگر خوب در تهران میشناسی میشه بهم معرفی کنی؟ مرسی گلم

من میشناسم عالیه عالی

البته سه سال پیش می بردم زنگ بزن ببین خانم رضوی هست بازم یا نه

کلینیک آلومینیا که سه تا هم شعبه داره

خدایا فراموشم نکن💓💓💓
2706