2733
2734
دخترم 18 ماهشه و برای شکاف کام که داره باید عمل بشه الان توی لیست عمل گذاشتنش اما معلوم نیست کی نوبتش بشه
من خیلی می ترسم و نگرانم اصلا تحمل گریه و ناراحتی نی نی ام رو ندارم شب ها خواب ندارم همش استرس دارم
کسی تجربه ای از عمل نی نی ها دارد؟چه طوری باید بعد از عمل ازش نگهداری کنم ؟ و چه طوری به هوش میاد؟و زمان عمل چقدر هست؟
کسی میتواندبه این مادر درمانده یاری برساند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
دخترم خیلی موقع معاینه پزشکان بی تابی می کنه و انقدر حساس شده که هر کس روپوش سفید تنش باشه ازش میترسه وگریه می کنه من واقعا نمیدانم چه کنم
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم این عمل جزیی از روند درمان دخترتونه گریه و اذیت شدن بچه موقتیه تو به نتیجه عمل فکر کن که زیبایی و گفتار بهتر برای دختر کوچولوته
جراح خیلی خوبی انتخاب کن.انشاالله همه چیز به خیر بگذره .من دعا میکنم واسه دختر گلت
من گفتار درمان هستم اگه کمکی خواستی با کمال میل در خدمت هستم.
هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...
2738
ایشالا که خوب خوب می شه. من فقطز می دونم بعدش برای اینکه بچه بتونه همه چیو درست تلفظ کنه باید ببرینش گفتار درمانی. می تونم بپرسم که دلیلش چی بوده که ضکاف کام پیدا کرده؟ مشکل کروموزومیه یا چیز دیگه؟ من هیچی ازش نمی دونم.می شه توضیح بدی؟
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
عزیزم من چند سال پیش بینی مو بیمارستان فاطمه الزهرا تو یوسف آباد عمل کردم این بیمارستان تیم پزشکی خیلی قوی تو عمل های ترمیمی داره من زیر نطر دکتر آخوندی نسب و دکتر کاظمی بودم که کاظمی استاد خیلی از دکترای این بیمارستان بود روزی نبود که 5 یا 6 نی نی که مشکل شکاف کام داشتن رو اونجا جراحی میکردن و خوب و مامانی میشدن اما یه سری ها عملاس سختی داشتن و باید تو چند مرحله جراحی میشدن اما همه نتیجه میگرفتن اصلا نگران نباش دکترا حواسشون به کوچولوتون هست و مراعات همه چیزو میکنن امیدوارم زودی خوب بشه
2706