2737
2739
عنوان

بچه ها دوران عقد چقدر سخته من .....

| مشاهده متن کامل بحث + 971 بازدید | 68 پست
زدم قربونت بشم ولی چکار کنم راه پس ندارم بندم آب ندادم ولی نه اون طلاقم میده نه خانوادم قبول میکنن

عزیزم درکت میکنم خیلی سخته. اگر با کار کردنت مخالف نیست سعی کن یه کار براخودت جورر کنی که مستقل بشی و چیزایی که دوست داری خودت بخری. اما بههر طریق شده همسرت رو متقاعد کن که خرجت رو بده حتی شده صد تومن

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم پس تنها راهت اینه بری سرکار از جفتشون مستقل شی بلکه خجالت بکشن. الان بیش از اینکه ناراحت مادرت باشی نگران همسرت باش. از الان مسئولیت قبول نمیکنه بعدا خطرناکه. سعی کن با هر ترفندی شده درستش کنی که عادت کنه زن گرفتن خرج داره

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
2728
پدرم همه پولش دست مادرمه مامانم برای خرید پیش بابام میگه انقد پول دادم برای جهازش درصورتی که از هر چ ...

حقایق رو به پدرت بگو شاید اون یه فکری کرد

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
گلم پس تنها راهت اینه بری سرکار از جفتشون مستقل شی بلکه خجالت بکشن. الان بیش از اینکه ناراحت مادرت ب ...

میرفتم قبل کارم ولی همسرم اجازه نمیده میگه در شان تونیست بری کار کنی مگر تدریس دانشگاه که اونم امکانش نیس

2740
عزیزم درکت میکنم خیلی سخته. اگر با کار کردنت مخالف نیست سعی کن یه کار براخودت جورر کنی که مستقل بشی ...

ببین نمی خوام بفهمه خانوادم نمیدن بهم اخه باورش نمیشه با اینهمه پول یه قرون بهم ندن بفهمه که هی میزنه تو سرم بعدا

میرفتم قبل کارم ولی همسرم اجازه نمیده میگه در شان تونیست بری کار کنی مگر تدریس دانشگاه که اونم امکان ...

بگو اِاااا در شان من نیست عزیزم؟ پس هزینه نیازهامو از کجا بیارم وقتی شما مسئولیت قبول نمیکنی؟ بگو الان شرعا و عرفا همسر شما هستم و دیگه روم نمیشه برای نیازهام دست جلو خانوادم دراز کنم خصوصا درحال خرید جهیزیه ام هستن. پس لطفا یا رویه ات رو درست کن یا من مجبورم برگردم سرکار چون تازه عروس خرج داره و باید برازنده و شیک باشه همه جا

پدرم همه پولش دست مادرمه مامانم برای خرید پیش بابام میگه انقد پول دادم برای جهازش درصورتی که از هر چ ...

به نظرم پدرت رو واسطه کن یا خواهرات رو.به پدرت بگو دوست داری هر ماه فلان مقدار از پولت به حسابم واریز بشه؟ اگه گفت موافقم، بگو مثلا اول هر ماه مامان پول بریزه که هر موقع نریخت اس ام اس بانک بهت نشون بدم و ببینی درست میگم. پدرت به مادرت این قضیه رو بگه و راضیش کنه چون پول پدرته.

منم عقدم نامزدم یکم خرجمو میده بیشترشو مامانم میده ولی گاها به زبون میاره به نامزدت بگو بیشتر کارها رو انجام بده و خرید کنه اونم تا حدی انجام میده منم تو دوراهی موندم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
بگو اِاااا در شان من نیست عزیزم؟ پس هزینه نیازهامو از کجا بیارم وقتی شما مسئولیت قبول نمیکنی؟ بگو ال ...

به امام همین حرفا رو زدم ولی میگه باشه بعد نمیده بچه ها فقط می خوام درد و دل کنم چون نه اون کوتاه میاد نه مادرم حتی به همسرم گفتم بعد عروسی پول بریزی پام فایده نداره من دوران عقدم یادم نمیره بچه ها حتی با پول خودم می خوام میز غذا خوری و چندتا چیز بخرم مادرم نمیزاه همش دعوا راه میندازه

اسی منکه دیگه خسته شدم و کم اوردم .بهشم میگم برم کار کنم حرف شوهر تورو میزنه تازه منکه بندم اب دادم خداروشکر 😣این ینی قطعا وظیفه شوهرمه. ولی م میتونم بکنم ؟چند بار بگم .دوساله عقدیم تنها مسیله دعوامون همین بوده 

2706