2733
2739
عنوان

بچه ها دوران عقد چقدر سخته من .....

| مشاهده متن کامل بحث + 971 بازدید | 68 پست

متاسفانه گرانی های اخیر گند زده به تمام روابط! دیگه پدر و مادر و فرزند و خواهر و برادر و همسر و اینا معنی نداره، الان همه فقط میخوان کمتر خرج کنن چون کشش ندارن، همه افسردگی گرفتن چون تفریحات صفر شده، کار زیاد شده، مهمونیا برچیده شده و حتی پولی برای دوا و درمان هم باقی نمونده! فقط اونقدری داریم که بخوریم و از گشنگی نمیریم!

لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مادر منم واسه خواهر بزرگمو و داداشام بیشتر خرج میکنه بااینکه دوماه دیگه عروسیمه فقط واسم دوتومن ظرف خریده دیگه هیچی اما ۱۵۰میلیون طلاهاشو هفته پیش بخشید ب داداشم ....من و خواهرم کوچیکمو دوست نداره چون درس نخوندیم اما خواهر بزرگم چون شاغله اونو بیشتر دوست داره ..منم الان مثل تو هستم نه همسرم بهم پول میده خودمم ب خانواده ام رو نمیزنم کلا بدبختم 😝

اگه میبینی شوهرت خسیسه و برات پول مهمه از الان حواست باشه بعداً شاید دیگه دیر بشه

ببین برای خونه تا دلت بخواد خرج میکنه اونم فقط نظر منو میپرسه ولی برا خودم هیچی اگه جایی دعوت باشیم حتما یه چیزی میگیره بریم مراسم باشه برا منم خوب میخره ولی نه پول کلاسم میده نه پول برای خرج کردنم

بارها دعوامون شده هی میگه گیر ۱۰۰تومن پولی

بگو گیر نیستم دخترم خرج دارم تو دوران عقدم باید شیک بگردم. در هر صورت مادرت وظیفه نداره عزیزم شما همسر رسمی یک آقایی. خسیس بودن مرد مشکل بزرگیه چرا تو نامزدی محک نزدیش عزیزم 

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️

با مادرت رک و راست حرف بزن. بگو مشکلت چیه با من این رفتارها رو میکنی؟ بگو من چه گناهی کردم که الان جای شاد بودن از جانب اطرافیان ناراحتی دریافت میکنم؟ البته نامزدتون هم اگه عقد رسمی کردید موظف هست براتون خرید کنه و تا حدودی هزینه هاتون رو تقبل کنه

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
2740

همینه که میگن آقا پولش میره نوکر جونش آخه مادر باید رفیق دختر باشه نه اینکه اذیت کنه من دوسال عقد بودم مامانم به رحنت خدا رفته تو این دوسال بابام واسم بهتراز مادر بود هیچ وقت نمیزاشت بی پول باشم همه چی جهیزیه هم داد واسم حتی بعد رفتن به خونم هیچ وقت دست خالی نمیاد اینجا

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
هیچی فقط حواست باشه کاری نکنی که بقیه پشت زندگیت آه بکشن ,

خداخوبت کنه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
بگو گیر نیستم دخترم خرج دارم تو دوران عقدم باید شیک بگردم. در هر صورت مادرت وظیفه نداره عزیزم شما هم ...

زدم قربونت بشم ولی چکار کنم راه پس ندارم بندم آب ندادم ولی نه اون طلاقم میده نه خانوادم قبول میکنن

از پدرت پول بگیر.

پدرم همه پولش دست مادرمه مامانم برای خرید پیش بابام میگه انقد پول دادم برای جهازش درصورتی که از هر چیزی که لازم داشته دوتا خریده که یکیش مال خودش باشه بابام فک میکنه مامانم برای جهازم قیامت کرده

2706