2410
2553
عنوان

بچه ها دوران عقد چقدر سخته من .....

970 بازدید | 68 پست

من دقیقا تو برزخم نه مادرم هزینه هامو قبول میکنه نه همسرم الان چهارماهه عقدم هیچکدوم پول تو جیبی نمیدن مامانم هر کاری می خوام بکنم میگه ببین چقدر برات زحمت میکشم درصورتی که همه کارا خونه بامنه زمانی که بخواد بیاد خرید کنیم تا تونستم از خرج زدم ولی پدرم رو دراوردن از بس منت گزاشتن بابام اینجوری نیس ولی مامانم فکر میکنه حرامه برای من خرج کنه جالبه با جون دل برای خواهرای دیگم جهیزیه خرید بچه ها فکر نکنین از خانواده های نداری هستیم حداقل اینو میدونم پول بابام از پارو بالا مبیره جالبه هر جا هم میشینه از بدرفتاری مادرای فامیل با بچه هاشون حرف میزنه در صورتی که خودش بدترین کارارو با من کرد

من هم خونوادم خرجمو میدادن هم همسرم. جفتشونم مسئولن دیگه. با مادرت صحبت کن منطقی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

متاسفام تو هیچ تقصیری نداری کاش بتونی مستقل بشی منم عقدم هنوز ازمامانم پول تو جیبی مییگرم خونه خودمونم بریم هم  بهم میده  کی گفته حرامه گلم؟!با همسرت صحبت کن 

چه فایده وقتی بالای خط فقر باشی ولی زیر خط فهم؟
2714

همسرت وظیفه شه بده خیلی محترمانه بهش گوش زد کن بگو ماهیانه پول موبایل و خرجم رو بریز به حسابم 

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️
😑😐😑😒

الان مشکلت دقیقا چیه؟؟؟

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706