2737
2739

میخوای دارو بهت معرفی کنم؟

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

برو دکتر..به من که آمپول داد انقدددر درداشت ولی بازم بهتر شدم

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم چند وقته گرفتم

خدایا من هرساااال باید یه عفونت شدید بگیرم

خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...
2731

برودکتر خب 

ولی عنبرنسارا عالیه عالی.اصلشو گیربیار.بعضی عطاریا قاطی پاتی میدن بهت

ابجیم عفونت شدید داشت 2بار دود داد وقت نداشتفقط 5دیقه کرد.میگه خیلی بهترشوم

لااااااایک ننننکنییید لدفن  
2738
برودکتر خب  ولی عنبرنسارا عالیه عالی.اصلشو گیربیار.بعضی عطاریا قاطی پاتی میدن بهت ابجیم ...

آره عنبرنساراهم برای من خوب بود.کامل نرفت عفونتم ولی ازنصفم کمترشد.خیلی بهترشدم

دردم از یار است و درمان نیز هم

عزیزم این چیزا رو نمیشه بهت نسخه داد چیکار کنی.من داروهاشو میدونم ولی دکتر بهت بده بهتره باید معاینت کنه. بهترین راه خونگی هم اینه که بتادین بگیری بریزی تو لگن قاطی اب کنی بشینی توش

ببین عزیزم دوتا قرص بهت میگم نحوه ی مصرفشونم اینجوریه اولی فلوکونازول ببین دوتا دونه نه دوبسته میگیری یکیشو امروز میخوری یکیشو سه روز دیگه .این برا این یکی دیگه استعمالش واژیناله شبی یکدعدد موقع خواب بهتره چون دیگه بلند نمیشی کلوتریمازول اسمشه .

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

من تا باردار شدم عفونت شدید گرفتم زرد بود و خیلی زیاد قارچی بود دکتر هر چی دارو میداد باز برمیگشت کلی پول دارو دادم هیچ فقط یه ژل شستشو بم داد ۲۰۰ تومن الان با شامپو بچه خودمو میشورم خیلی عالیه خارش و سوزشم برطرف شده 

پسرم همه دنیام 😘💋💕
من تا باردار شدم عفونت شدید گرفتم زرد بود و خیلی زیاد قارچی بود دکتر هر چی دارو میداد باز برمیگشت کل ...

هر چند روز میشوری خودتو من با ژل بدتر میشم البته تا حالا ژل 200 تومنی نگرفتم انصافا

2706