2737
2739
عنوان

خانومای خانه دار کمک 😞😞

310 بازدید | 33 پست

الان تاپیک زدم واسه اینکه گفتم زیر تشک روی گهواره دخترم لک سیاه دیدم که شوهرم گفت کپکه ولی خب اصلا بو نمیده و رختخواب روشم حتی لک نشده ...میخوام بدونم این کپکه یا چیز دیگه؟ ...حموم توی اتاقه ولی تاحالا چیزی کپک نزده ...قبلا فکر میکردم لکه ولی انگار زیاد شده...نمیدونم چیه؟گهوارش میلاده ی تشک خیلی ضخیم روش بوده یعنی با این وجود بازم دخترم در خطر بوده؟ 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
احتمالا همون رطوبت مونده و کپک شده 

آخه بو نمیده اصلا و به رختخوابم لک نداده ...نمیدونم کپکه یا نه؟قارچ میشه باشه؟بدجوری روانم بهم ریخت

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
لک سیا مال کپکه تشک و‌بزار حتما افتاب بخوره بعد دو سه روز بعد با پودر خشکشویی تمیزشکن و‌همیشه رو‌تشک ...

ی تشک ضخیمه روش و ی پتو هم پهن کردم که جاش نرم باشه خیر سرم قبلا فکر میکردم لک دست یاشه گفتم خواستن نصب کنن لک شده ...بعد انگار زیاد شد شوهرم گفت کپکه ولی چرا بود کپک نمیده؟خاک تو سر من با مادری کردنم 😞😞

آخه بو نمیده اصلا و به رختخوابم لک نداده ...نمیدونم کپکه یا نه؟قارچ میشه باشه؟بدجوری روانم بهم ریخت

نمیدونم دوستم . من فرق قارچ و کپک رو بلد نیستم . فقط میدونم پشت کاغذدیواری اتاق پسر منم از بیرون رطوبت خورد و سیاه شد ، اصلا هم بو نمیداد ، مامانم گفت از رطوبت اینطوری شده

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
بله 

چرا بوی کپک نمیده؟‌ممکنه قارچ باظه؟بنظرت واسه دخترم خطرناکه که تا حالا توش میخوابی‌د؟ 

2738
ی تشک ضخیمه روش و ی پتو هم پهن کردم که جاش نرم باشه خیر سرم قبلا فکر میکردم لک دست یاشه گفتم خواستن ...

کپک رخت خواب زیاد بو‌نداره یا اصلا بو‌نمیده اون کاری ک‌گفتم بکن ملافه دوتا بعد روش پتو ک‌ا اگه باز کپک زد ب بچه نخوره  ی روز در میونم بزار تشکش هوا بخوره

کپک رخت خواب زیاد بو‌نداره یا اصلا بو‌نمیده اون کاری ک‌گفتم بکن ملافه دوتا بعد روش پتو ک‌ا اگه باز ک ...

ممنونم عزیزم چشم دیگه حواسم هست الان حالم بده هی گفتم لک شده اصلا ذهنم سمت کپک نرفت الان دیونه شدم 

بعدشم دور از جونت  واسه همه پیش میاد

اینهمه حواسم به همه چی بوده هی شیشه شیر ضد عفونی کن لباسا رو با چه حساسیتی بشور و اتو کن بعد رختخوابش روی کپک بوده 😞😞😞شبا بچم تو اون محیط مسموم میخوابیده ؟ 

اینهمه حواسم به همه چی بوده هی شیشه شیر ضد عفونی کن لباسا رو با چه حساسیتی بشور و اتو کن بعد رختخواب ...

اشکال نداره حالا باز خوبه فهمیدی زودتر زیر تشکش جوش شیرین بریز سخت کپک‌میزنه

نه بابا الکی نگران نباش هیچیش نمیشه

لباساش که تنش بوده اونجا میخوابیده هم کپکی شده بنظرت ؟ چون ی تشک ضخیم زیر پاش بوده

2706