2737
2739
عنوان

خانومهای باردار، بی بی چک منفی دیدید ماهی که باردار شدید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 238189 بازدید | 214 پست
من این ماه دو روز قبل پریودم بی بی چکم منفی بود ، یه روز بعد از تاخیر هم منفی بود ، روز چهارم تاخیر رفتم ازمایشگاه مشکوک بود ، یک هفته بعدش رفتم مثبت بود ، ضمن اینکه وقتی بی بی چکت بعد چند وقت یه خط کمرنگ میافته احتمالا هورمون hcg , داخل ادرارت بوده ، چون من قبلا 10 ساعت هم بی بی چک میزاشتم هیچ خطی.نمیومد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام منم 9 ام خرداد تاریخ پریودیم بود بین 28 تا 30 روز سیکل قاعدگیمه،ولی همیشه از دو روز قبل لک میدیدم ،لوله چپ ام ناقصه این ماه هم کلومیفن خورده بودم اصلا علامت پریودی ندارم  ظهر هم بی بی چک زدم منفی بود ؛نمیدونم چی شده باردارم یا نه 

خدا کنه کیست نباشه 

سلام منم 9 ام خرداد تاریخ پریودیم بود بین 28 تا 30 روز سیکل قاعدگیمه،ولی همیشه از دو روز قبل لک میدی ...

سلام خانومی خوبین؟

من ۱۵خرداد تاریخ پریم بود منم سیکلم تقریبا ۳۰ روزه هست با یکی دو روز پس و پیش گاهی، این ماه هنوز پری نشدم اصلا علایم پری ندارم اما امروز بی‌بی‌چک زدم منفی شد

این ماه دکترم بهم تاموکسیفن و آمپول اچ‌ام‌جی هم داده بود، علایم خاصی دارم که بهم امیدواری داده احتمالا باردارم مثل سرگیجه و تهوع و درد زیر شکم وقتی فعالیتم زیاد میشه ، دل‌آشوبه ، نفخ و یبوست

امروز بی‌بی منفی بود ، یعنی ناامید بشم؟

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم
2740
ماله شما مثبت شد؟

نه عزیزم بعد اون بازم بی‌بی‌چک زدم منفی شد، اما هنوز پریود نشدم، دکترم هم نیس رفتم مطبش اطلاعیه زده تا از ۱۹ تیر ۶مرداد مطب تعطیله، اصلا دلم نمیخواد برم آزمایش بارداری بدم، حس می‌کنم خیلی مسخرس منفی باشه، به نظرتون برم پیش ی دکتر دیگه؟

نه عزیزم بعد اون بازم بی‌بی‌چک زدم منفی شد، اما هنوز پریود نشدم، دکترم هم نیس رفتم مطبش اطلاعیه زده ...

به نظر من ازمایش بده

من دیروز دادم دوباره منفی بود

اره مسخرس که منبیه

دکتر زه من گقته اگه این ماه نشه باید برم ای وی اف

به نظر من ازمایش بده من دیروز دادم دوباره منفی بود اره مسخرس که منبیه دکتر زه من گقته اگه این ماه ...

ان‌شاءالله بدون نیاز به آی‌وی‌اف باردار میشی خانومی، من بعد دوازده روز پریود شدم

این ماه نتیجه نگیرم دکترمو عوض میکنم، برام دعا کنین این ماه مامان بشم

سلام خسته نباشید ببخشید بی بی چک تو ۷ هفتگی یا ۶ هفتگی حاملگیم انجام بدیم مثبت میشه ؟یا فقط اوایل که ...

برای افراد مختلف متفاوت بوده، اما برای بعضی از خانوما بوده چند روز قبل موعد پریودیم نشون داده اما برای بعضی حتی یک هفته از موعد گذشته بعد مثبت نشون داده