2726
معمولا اکثر خانومها صبر می کنن از موعد پری بگذره بعدش بی بی چک میذارن و مثبت میشه میخوام ببینم کسی بوده که اواخر سیکلش بی بی چک گذاشته باشه منفی شده باشه بعدش چند روز بعد تست کنه مثبت باشه؟ تا روز چندم احتمالش هست که منفی نشون بده؟
من امروز 28 هستم و بی بی منفی شد. هنوز امیدوار باشم؟ چون از هرکی که باردار شده پرسیدم میگن روز 24 یا 25 بی بی چکشون مثبت شده. اونهایی هم که دیرتر مثبت شده واسه این بوده که زودتر اصلا تست نکرده بودن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من هم چند روز به پری ازمایش خون دادم منتفی بود بعد روز پری بی بی چک گذاشتم منفی بود منتظر پری بودم اما خبری نشد تقریبا 9 روز بعد پری دوباره از دادم مثبت بود بیبی چکم هم اون موقع خیلی کمرنگ بود
«لا حَوْلِ وَلا قُوَّةَ اِلْا بِاللهِ الْعَلِیِّ الْعَظیم وَ صَلَّ الله ُ عَلی مُحَمَّد وَ آلِهِ الطّاهِرینَ»
من روز 14انتقال جنین آز دادم منفی شد...دیگه تکرارش نکردم.. تا دیروز که 19مین روز انتقال بود خواهرم به زوور و اصرار بی بی برام آورد بزارم اول منفی بود منم انداختمش توی سطل آشغال . یه ساعت بعد اتفاقی دیدم کاملا دوخط شده...ممکنه درست باشه مامانا ..؟
الهی شکر...
سلام من 1 هفته قبل پری بی بی چک زدم منفی بود اما روز موعد زدم همون موقع سریع 2 خط افتاد و 5 روز از پری گذشته آز دادم مثبت بود
♥♥ تو بهترین دلیل من برای بودنم شدی...نبودی از تنم جدا که پاره ی تنم شدی ♥♥
2706