2737
2734
عنوان

دکتر نوشین سنگول

| مشاهده متن کامل بحث + 17054 بازدید | 34 پست

سلام من هم چن ماهه زایمان کردم متاسفانه سنگول شیفت بود شانس من.همون بلاروسر منم اورد دقیقا باور کنید تا الان حالم خوب نشده با اینکه چند ماهه گذشته بخیهام عفنت کرد خدا ازش نگذره هیچوقت نمیبخشمش😔

سلام

من سال گذشته بیمارستان میلاد پیش دکتر سنگول طبیعی زایمان کردم

تحت نظر یه دکتر دیگه بودم ولی بلوک زایمان شیفت سنگول بود و اولین بار بود دیدمش

اخلاقش یکم تند بود،البته که من خیلی درد داشتم و با دهانه رحم ۶سانت مراجعه کردم یکم موقع معاینات  بیشتر مراعات کنه و یکم نرمش به خرج بده عالی میشه

اما باهمه این اوصاف وقتی دید خیلی درد دادم با مشورت تکنسین بیهوشی و مامایی که به اتفاق کنارم بودن تصمیم گرفتن از گاز بی دردی یا گاز لبخند استفاده کنن که به جرات بهترین تصمیم بود

من از زایمانم راضی بودم تو بیمارستان میلاد رسیدگی‌ عالی بود برخورد ماما و خدماتی ها تو بلوک زایمان عالی بود اتاقم خصوصی بود پسرم با وزن ۳۴۰۰به دنیا اومد با این وجود که من ۴سال سابقه کیست اندومتریوز داشتم و اصلا فکر نمیکردم باردار بشم چه برسه بخوام طبیعی زایمان کنم

اما خدا خواست و شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی تو خونه زایمان کنی شرف داره به این که با سگ هایی مثل سنگول زایمان کنی باید اسمش رو سنگدل یا سگدل بذارن،هم خودش سگ بود هم بیشتر ماما های اونجا،هر جا هم نظر مثبت راجع بهش دیدید صد در صد مطمئن باشید بیشتر اون نظرات مثبت رو اطرافیانش گذاشتن

یعنی تو خونه زایمان کنی شرف داره به این که با سگ هایی مثل سنگول زایمان کنی باید اسمش رو سنگدل یا سگدل بذارن،هم خودش سگ بود هم بیشتر ماما های اونجا،هر جا هم نظر مثبت راجع بهش دیدید صد در صد مطمئن باشید بیشتر اون نظرات مثبت رو اطرافیانش گذاشتن

2731

الهی سنگول خدا ازت نگذره من که تا عمر دارم تو خیر ندیده رو نخواهم بخشید من الان پارگی ناف دارم باید برم عمل کنم بخاطر زایمانی که تو کردی خدااااا ازت نگذره ۰۹۳۶۴۳۸۰۵۵۷ اگه شماره منو دیدی زنگ بزن تا بگم دیگه چیا کشیدم بعد زایمانم