2737
2739
عنوان

دکتر نوشین سنگول

| مشاهده متن کامل بحث + 17054 بازدید | 34 پست

من حتی بهش گفتم دیسک کمر دارم وزن بچه ام بالاس ولی منو فرستاد سونوگرافی بیمارستان میلاد اونجا دروغ گفتن بچه ۳۷۰۰کیلو هست این خانم از ورودش ببا اخلاق خیلی بد وارد شد ومن وحشت کردم بهش گفتم من نمیخام شما منو زایمان کنید نمیدونستم با من لج میکنه و این همه بلا سرمن میاره😔😥

سونوگرافی میلاد خیلی دروغ میگن سونو بچه منو زمان زایمان گف ۳۷۰۰ ولی وقتی به دنیا اومد تو دستگاه گذاشتن زد ۴۲۰۰کیلو  در صورتی که خودم کاعذ سونو برده بوده بودم ودقیقا همین وزن ۴۲۰۰ کیلوو رو زده بود... دکتر سنگول دلم خیلی ازتون پره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام توصیه میکنم دکتر سنگول رو برای زایمان انتخاب نکنید اصلا ببمارستان میلاد نرید پدر من دراومد دکتره با ناخناش سوراخم میکرد بداخلاقی میکرد سرم داد میزد همش فشارم بالا بود به زور میخواست منو طبیعی زایمان کنه آخرشم سزارین شدم 

2731
من ۱۵ قبل پیششون زایمان کردم. اول که اخلاقش تنده. سزارینی که کردم بسیار دردناک بود طوری که تا دوهفته ...

وای وای نمیدونی چ بلایی سر من آورد بخاطر اینکه توی میلاد هرجور شده طبیعی زایمانم کنه

متخصر اینکه اون چیزی که من از  ایشون دیدم...اگر دکتر نمیشد استعداد خوبی برای داعشی شدن داشت. بن ...

منم جوری داغون کرد که بعد چهار ماه دکتر رفتن و هزینه کردن بخیه هام خوب نشده ، افسردگی گرفتم و زخمام عفونت کرد و همچنان جای پارگی ها باز مونده و گفتن چهار ملیون فقط ترمیم میشه 😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞هیچوقت نمیبخشمش .حلالش نمیکنم 

خدایا شکرت  

سلام.

من میخواستم برای زایمان بعدیم ایشون انتخاب کنم گفتم بیام سرچ کنم در موردشون ،این ها خوندم تعجب کردم.

سال ۹۵ پیش ایشون زایمان داشتم . بسیار از عمل سزارین راضی هستم و واقعا همه چی عالی بود.

البته من اورژانسی شدم و برخورد قبلی با ایشون نداشتم.

2740
منم جوری داغون کرد که بعد چهار ماه دکتر رفتن و هزینه کردن بخیه هام خوب نشده ، افسردگی گرفتم و زخمام ...

نمیخایی بری پیشش لاقل دوتا فحش بدیم خیر ندیده رو حالمون خوب بشه حروم زاده رو

تو رو خدا جدی بگیرین نرین پیش این زنیکه این از نسل ساواکی هاست پدر آدم درمیاره که فقط طبیعی زایمان کنن تو بیمارستان میلاد یه بیشرف من اون دنیا جلوت میگیرم سنگول سنگ دل خیر نبینی که منو داغون کردی

خانما یه چیزی بگم واقعا روشن شید

من الان ماه چهارم

اولین ویزیت رفتم بیمارستان میلاد

بیمارستان میلاد قانونش اینه ک سزارین اصلا انجام نمیدن میبرن برا طبیعی اونجا اگر به هر دلیلی نشه سزارین میکنن میگن درد بکش تا دور از جون همگی جون از تنت در بره،قانونش اینه به دکتر ربطی نداره دیگه هم وقتی اینو گفتن پامو اونجا نزاشتم 

بیمارستان میلاد رفتین میگین نوشین فلان بود بسان بود

من گذرم به میلاد زیاد افتاده کلا افتضاحه نه رسیدگی نه زمان بندی نه دکترا انقد ک از شهرستانا میان و شلوغن دیگه درست حسابی وقت نمیزارن.

دوست من و خواهرش پیش نوشین زایمان کردن هر دو هم راضی بودن

نه درد نه سختی جای بخیه هم اوکی مشکلی پیش نیومد،

بدنا یکی نیست دلیل نمیشه اگه یکی بد زخم باشه بگه نه دکتر بد

من ک این دکترو ندیدم هنوز اصلا

ولی دوست من راضی بود خودش سال ۹۹ زایمان کرد بیمارستان بهمن از نظر رسیدگی هم گفت عالی،خواهرشم دو تا زایمان پیش همین داشته و کلی‌مشکل داشته برای باردار شدن چند باز بچش تا ۷ ماه میموند بعد از بین میرفت فقط نوشین تشخیص داد و الان دو تا بچه داره،بیمارستان دولتی رو با خصوصی یکی نکنین اصلا به من که پولم بدن پامو تو میلاد نمیزارم.

خانما یه چیزی بگم واقعا روشن شید من الان ماه چهارم اولین ویزیت رفتم بیمارستان میلاد بیمارستان میل ...

چه ربطی داره یه پزشک قسم خورده برای حفظ جان مریض هر کاری که میتونه بکنه دولتی و غیر دولتی نداره این  دکتر واقعا بی رحمه اصلا اسمش نمیشه گذاشت دکتر  این شماره من ۰۹۳۶۴۳۸۰۵۵۷ خدای من شاهده این خانم باعث شد که  خیلی اذیت شدم واسه همین اصلاع رسانی خواهم کرد

با سلام و احترام  به عزیزان ، من یک ماما هستم و پزشکم خانم دکتر هست ، و بسیار راصی هستم.

بعضی اظهار نظرها بدون آگاهی متاسفانه نوشته شده ، یکی از فیبروم رحم بعد از سزارین نوشته که در حاملگی بعلت پرخونی بافت رحم معمولا دست نمیزنند چون احتمال خونریزی شدید دارد و مدتی بعد از زایمان عمل انجام میشود انهم اگر با دارو رفع نشده باشد و شاید در عمل با سایز کوچک بعضی عمل کنند.ولی به صلاح است که با سزارین انجام نشه،

مطلب دیگه در عفونت بخیه است ، که بعلت ناحیه انسزیون ، عفونت معمولا بعلت عدم بهداشت است.

در مورد زایمان طبیعی و عدم سزارین ، مگر در جریان دستور قبلی وزارتخانه در اصرار بر زایمان طبیعی نیستید ، که با مخالفت های زیاد متخصصین  همراه شد،و می بایست برای سزارین چندین نفر نطر بدهند و با مشگلات زیادی روبرو شد.

در مورد اخلاق هم از ایشان بسیار راضی هستم ، و ایشان بعنوان پزشک نمونه بر اساس سواد و عملکردشان و با بررسی از بیماران در بیمارستان میلاد انتخاب شدند، 

مواردی که توضیح علمی دادم  و شما با قصاوت یک کفه ای و انهم در بیش از هزار   عمل جراحی  که ایشان انجام داده اند ، مدیون ایشان شده اید

ایکاش در مورد فیبروم و غیره اگر از پزشک دیگری سئوال میکردید وارد قضاوت اشتباه و مدیونی اخلاقی  نمیشدید و راحتتر از ان بررسی از طریق اینترنت و افزایش اگاهی  بود.

2706