2733
2734
عنوان

سفر با بچه ١٣ ماهه

149 بازدید | 21 پست

سلام مامان هاي مهربون، ما قصد كرديم بريم تركيه دخترم ١٣ ماهشه . يكم دودلم، نكنه خوش نگذره و چه چيزهايي لازم داره، تو رفت و آمد تو شهر بايد چي كار كرد با كالسكه بچه؟ اونجا تاكسي خيلي گرونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تاکسی که بهیچ وجه سوار نشو حتی واسه کمترین مسیر چندصد تومن پول باید بدی.. فقط اتوبوس و مترو و وسایل نقلیه عمومی سوار شین. کالسکه و اینام سخته بنظرم 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
اره

حتما کالسکه عصایی ببر ... استامینوفن ببر ..لباس چند دست اونجا میخری .. پودر ک خدایی نکرده عرق سوز نشه بزن اینترنت‌ ... من ب خاطر همین فعلا نمیرم، از شیر بریدمش‌ میزارم پیس مامانم و میریم 

2738
خوب بدون كالسكه چطور برم؟ سخت نيست؟

سخت هست بدون کالسکه ولی بردنش فک کنم‌ سختره چون با مترو و اتوبوس بخای بری همش باید پله بالا پایین کنی سوار کردنی پیاده شدنی اذیت میشی مگه اینکه ازین کالسکه سبک جمعو جورا ببری

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
حتما کالسکه عصایی ببر ... استامینوفن ببر ..لباس چند دست اونجا میخری .. پودر ک خدایی نکرده عرق سوز نش ...

نمي دونم با كالسكه چطور تو شهر بچرخم، ، بدون كالسكه هم نمي شه دلمم نمي ياد تنها برم

دیگه چه غمی داری دخترمن۱۸ماهشه هنوز سوپ میکسی میخوره  بخاطر این مسئله مسافرت نمیتونم برم بنظ ...

با كالسكه مشكل دارم چطور باهاش جابه جا شم تو شهر بگردم و اينكه بچه اذيت نكنه

2706