2737
2734
عنوان

بیمه

312 بازدید | 71 پست

دوستان اطرافیان همش میگن سعی کن خودتو بیمه کنی، خیلیا هم دیدم بیمه کردن خودشون رو. یکم پول میریزن ماهیانه و چن سال بعد حقوق میگیرن از دولت. حالا چنتا سوال برا من پیش اومده

1. اگه قراره من پول بریزم تو جیب بعضیا که بعدا اون پولو پس بگیرم چرا همونو پس انداز نکنم؟!

2. میگن فرش بیار بباف یا نمیدونم یه مدرکی بگیر تا بیمه ت کنن. میگم بابا من 4 سال تو دانشگاه سگ دو زدم مدرک مهندسی گرفتم که الان بیام فرش ببافم تا لطف کنن بیمه کنن منو؟! ینی مدرک مهندسی این مملکت در حد فرش بافی و خیاطی نیس؟! قصد جسارت ندارما فقط پرسشیه که برا من شکل گرفته

3. اونایی که اطلاع دارین این بیمه چیش خوبه؟

اول به این فکر کن که این مدت که بیمه نبودی واقعا پس انداز کردی؟

تامین اجتماعی بیمه زنان خانه دار انجام میده حتی دخترایی که ازدواج نکردن هم میتونن بیمه کنن ماهی ۲۸۰ هزارتومن هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهی 100میدی بعد 10سال بازنشست میشی هراتفاقی برات بیفته تحت پوششی میتونی هروقت پشیمون شدی پولتو پس بگیری یا هروقت نیاز داشتی چند برابر پولتو بدون ضامن وام بگیری میتونی بعد 10سال همون پولی که دادیو پس بگیری یا خواستیم بازنشست میشی حقوق میگیری

2731

من خودم بیمه تامین اجتماعی کردم هم دفترچه بیمه داری هم بازنشستگی بیمه ایرانم خوبه خودت و بیمه عمر کنی ۱۵ ساله ماهی ۲۰۰ اونم هستیم خوبه ولی بقیه اصلا همه خصوصی ان ممکنه ورشکست بشن 

ماهی 100میدی بعد 10سال بازنشست میشی هراتفاقی برات بیفته تحت پوششی میتونی هروقت پشیمون شدی پولتو پس ب ...

چه بیمه ای 

شما خودت استفاده کردی

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
2738
اول به این فکر کن که این مدت که بیمه نبودی واقعا پس انداز کردی؟ تامین اجتماعی بیمه زنان خانه دار ان ...

من پول زیادی دستم نبوده عزیزم، ولی هرچی بوده خرج نشده. میگم این 280 هزار تومنو خودم بذارم زیر تشک بعدا وردارم حل نیس؟