2737
2734
عنوان

بیمه

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 71 پست
نه چند برابر مبلغ رو میگیری نه همون مبلغ اگه عمر خواستی فقط ایران 

عزیزم بیمه عمر بهتره یا پاسارگاد 

ما میخواستیم دخترمونو پاسارگاد کنیم میگفتن خیلی بهتر از همه بیمه هاست 

مزایای بیمه عمر ایران چیه ؟؟

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
ببخشید! چه کلاهبرداری ازش دیدی؟ من پسرمو چندین ساله بیمه کردم، و هر سال ازش وام میگیرم بدون ض ...

خوبه؟ من برا بچم میخوام آتیه بریزم هنوز بدنیا نیومده ماهی چقد میدی براش؟ سالی چقد وام میگیری؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بیمه عمر بهتره یا پاسارگاد  ما میخواستیم دخترمونو پاسارگاد کنیم میگفتن خیلی بهتر از همه ...

پاسارگادم عمره دیگه. من از مزایاش خیلی شنیدم وام بدون سود بدون ضامن همه جوره ساپورت میکنن من میخوام بچمو پاسارگاد کنم بیمه های دیگه مبلغای بالا میگیرن خیلی پاسارگاد شوهره من هر 6ماه300میده ماهی 50یعنی

ماهی 100تومنیشم هستش که 10ساله بازنشست میشی

2731
خوبه؟ من برا بچم میخوام آتیه بریزم هنوز بدنیا نیومده ماهی چقد میدی براش؟ سالی چقد وام میگیری؟ 

عالیه!

ماهی ۳۰ تومن واریز میکنیم، ولی میتونی ماهی ۵۰ هزارو براش واریز کنید.

وامش هم بستگی به تصاعد واریز داره.

یعنی ۹۰ درصدِ مبلغ واریزی رو بهت وام میدن.

مثلا ما سال دوم حدود ۹۰۰ تومن وام گرفتیم، سال چهارم حدود ۲ میلیون و نیم گرفتیم.

اگه امسال که سال پنجمه، بخوایم وام بگیریم، حدود ۴ میلیونی وام میده.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
عزیزم بیمه عمر بهتره یا پاسارگاد  ما میخواستیم دخترمونو پاسارگاد کنیم میگفتن خیلی بهتر از همه ...

برام پیام بزار الان گوشیم شارز ندازه بعد همرو برات بزارم 

ایران بهتر ازهمس چون تنها بیمه دولتیه

خدایا بخاطر همه چی شکر
2738
عالیه! ماهی ۳۰ تومن واریز میکنیم، ولی میتونی ماهی ۵۰ هزارو براش واریز کنید. وامش هم بستگی ...

عزیزم بانکش خصوصیه یا دولتی ؟

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
همونو پس نمیده تو فقط 10سال پول میدی و تا اخر عمر حقوق میگیری این کجاش همون پوله، 🙄

دقیقا منم خواستم همین و بگم.. استارتر عزیز اینجوری متوجه شدن که همون 280 مبلغ حقوق ایندشه.. ولی اینطور نیست عزیزم.. اون موقع خیلی بیشتره.. و طبق روز هستش.. مثلا الان ی کارگر یا ی راننده ماشین سنگین ماهی سه تومن میگیره.. ولی قبلا ماهی صدهزار میداده.. خب حقوقه رو تا اخر عمر طرف موظفن که به حسابش بریزن

برام پیام بزار الان گوشیم شارز ندازه بعد همرو برات بزارم  ایران بهتر ازهمس چون تنها بیمه دولتی ...

باشه ممنون بعد بیا جواب بده 

چقدر باید واریز کرد چندسالس؟

چرا از همه بیمه ها بهتره ؟؟

مزایاش چیه ؟؟