2733
2739
عنوان

کمک پسر ۱۰ماهو ۲۴روزم

82 بازدید | 9 پست

سلام ،پسرم تازگیا خیلی عصبی میشه یچیزی و از اسباب بازیاش برمیداره محکم میکوبه زمین و داد میزنه گاهی هم میاره رو صورت من میزنه،ی چیزیم بخواد ندم داد میزنه و باخالت عصبی میخواد ک بدم،این طبیعیه تو این سن اینطوری عصبی باشه بنظرتون؟؟؟؟بچه کسی اینطوریه؟

بله طبیعیه خودتون رو حساس نشون ندین تا این دوره هم بگذره

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

پسر من یسالشه یهو اینجور شده جیغ میزنه .

نگاش میکنم میگم اوف میشی مثلا 

بعد هواسشو پرت میکنم .تا زیر سه سال خیلی بهتر هولسشون پرت میشه. لج نکن باهاش دادم نزن ک عادت میکنه هاا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پسر من یسالشه یهو اینجور شده جیغ میزنه .   نگاش میکنم میگم اوف میشی مثلا  بعد هواسشو پرت ...

ن لج نمیکنم ،میگم ناز کن یا اوف میشه یا ی چیزی نشونش میدم هواسش پرت مبشع

2740
وای خدانکنه،بازم ممنون 

پسر منم اینجوری بود سرشو میکوبید زمین یا دیوار بردم دکتر ک گفت کاملا طبیعیه ولی عکس العمل نشون نده منم بی توجه شدم الان ترک کردهداین عادتو ولی الان بیست ماهشه چیزی بخاد بگم ن لج میکنه جیغ میزنه و منو گاز میگیره تا زیر سه سال اینا طبیعیه