2733
2734
عنوان

تاپیک جامع "همسرداری"

| مشاهده متن کامل بحث + 3819 بازدید | 284 پست
واقعا چرا نخونن😕 مطالب به این باحالی همه جوره هست مذهبی علمی مطالب جینگول😎😋😁😅

😂😂😂 

آره جینگولش مخصوصا 

میخونن انشالله 

شمام دوستاتونو تگ کنید بخونن

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
😂😂😂  آره جینگولش مخصوصا  میخونن انشالله  شمام دوستاتونو تگ کنید بخونن

باشه چشم😚 راستش دوست اونجوری زیاد ندارم که تگ کنم . پریزاد هست که تگ کردن بچه ها😁

ولی خب بازم هستن دو سه تا اونارو صدا میکنم

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
@فدرابانو     @مامان_میثاق1     بچه ها یه سر به این تاپیک بزنین اگه تا حالا ...

مرسی جیگرم🌹🌹❤️

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

✔ دوش گرفتن (یک روز درمیان)

✔ رفع موهای زائد بدن (هفته ای یک بار)

✔ رفع موهای زائد صورت (هفته ای یک بار)

✔ رسیدگی به موها و شانه زدن (هرروز)

✔ رسیدگی به ناخون ها (۳ روز درمیان)

✔ تعویض لباس زیر (هرروز)

✔ استفاده از عطرهای ملایم در خانه به مقدار کم

✔ ....

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

آیینه_نویسی#  

ایده#  

‌یه خانوم باید شیطون و جذاب و تودل برو باشه

باید عشوه و ناز بلد باشه

صبح که بیدار میشه بارژ لب قرمزش روی آینه بنویسه👇👇

💄عشق من دوستت دارم💄

ایده_متن#  ‍ 

اس_ام_اس#  

اس ام اس صبحگاهی به همسر :

صبح....

دوباره صبح...

هیچ چیزی تغییری نکرده است ؛

انگار

تنها...

دوست داشتنت

بزرگ و

بزرگ تر شده است ... !

ایده_متن#  

اس_ام_اس#

اس ام اس ظهرگاهی به همسر : 

‍ ‍ ‍ اَخم هایٺ ؛

تہ ریشِ مردانہ اَٺ ،

آڹ صداے بَم و محڪمٺ ،

چہ بر سره مڹ آورده اسٺ ڪہ

هر لحظہ بیشتر از قبل دوستٺ دارم ....

⁉️ آیا باید برهنه به بستر رفت؟

جواب این سوال منفی است . برعکس ، باید برهنه از رخت خواب بیرون آمد!

خیلی زن و شوهرها فکر می کنند برهنه کامل به رخت خواب رفتن می تواند راه خوبی برای انتقال این پیام باشد که امشب وقتش است !

اما واقعا این راه خوبی نیست . حداقل به 3 دلیل :

1 - امکان معاشقه طولانی و مراحل بیرون آوردن لباس را از شما می گیرد

2 - مرد را سریع تر تحریک می کند و ممکن است قبل از آمادگی زن نزدیکی شروع شود

3 - حساسیت زوجین نسبت به بدن برهنه همدیگر را کم می کند

پس بهتر است نه با همان لباس های شلخته توی خانه ، که با لباس های مخصوص به رخت خواب بروید تا نشان بدهید امشب وقتش است !

و فردا صبح بدون لباس از رخت خواب بیرون خواهید آمد !

ایده#  

یکبار بیایید همسرتون رو  به کنسرت خواننده مورد علاقه اش دعوت کنید. وقتی از سایت میخرید شماره موبایل همسرتون و تو سایت بزنید که اس ام اس  براش بره ، دوتایی برید کنسرت و خوش بگذرونید ...

و یا اینکه یه بلیط تئاتر یا سینما بخرید و باهم برید .

تئاتر های خنده دار یا حتی برنامه های خنده دار و شاد

اگه اهل کتاب هستن براشون کتاب بخرید و امضای نویسنده اش و که مورد علاقه اشونه سعی کنید پای کتاب باشه(روز رونمایی از کتاب برید امضا بگیرید)

یا یهو یه بلیط مشهد یا هر شهر دیگه بگیرید با هم‌برید سفر یهویی

از سایت های مثل تخفیفان و نت برگ بن رستوران بگیرید یا حتی بن هتل مشهد یا هر شهر دیگه ...

یا بلیط جاهای تفریحی باز این سایت ها با قیمتهای خیلی مناسب و خوب براتون دارن !

حتی اگر سرکار نمیرید با پول هایی که از همسرتون میگیرید میتونید این کار و انجام بدید.هزینه ای نداره !

خانم ها تزئین تخت خواب و کیک و غذا خوبه اما نه همیشه.

و میتونید با این کارها هم یکم تنوع بدید و البته خودتون و یک زن اجتماعی نشون دادید که توانایی های زیادی داره ...

موفق باشید🌺

✔ ورزش کنید 🏃‍♀️

سعی کنید هفته ای دو بار هم که شده (صبح که همسراتون خونه نیستن) برید باشگاه و توی هر رشته ای که علاقه دارید فعالیت کنید ! 

✅ یادتون باشه که شما باید همسر و مادری شاداب و سلامت باشید ! 

🔰 پیشنهاد من اِیروبیک هست ! خودم میرم ! و واقعا ورزشی زنانست و کالری میسوزونه و شما رو روی فرم میاره !

موفق باشید و سلامت ! 😊

⁉️ رفتین آرایشگاه#  ولی همسرتون متوجه نمیشه؟؟؟

🔵اکثر مردها معمولا وقتی خانم هاشون میرن آرایشگاه، متوجه نمیشن که خانمشون رفته آرایشگاه و خانم ها هم معمولا انتظار دارن مردهاشون خودکار بفهمن و تعریف و تمجید به راه باشه ولی معمولا این انتظار به طور کامل برآورده نمیشه.

✅خب حالا راهکارش چیه؟

🔷بدترین حالت اینه که بخوایم مچ گیری کنیم؛ "چرا نفهمیدی؟! " "چرا ازم تعریف نکردی؟!"

🔷حالت بد دیگه خود خوریه! که "چرا نفهمید؟چرا به من توجه نداره؟چرا حواسش به من نیست و..."

✅یه راه بهتر هست که نه دعوا توش باشه نه خود خوری و نه مچ گیری. با توجه به موقعیتتون، مثلا قبل اینکه برید آرایشگاه به آقاتون بگین: "من امروز میرم آرایشگاه".

یا وقتی اومد خونه خودتون بهش بگین: "تغییر نکردم؟" "خوشگل تر نشدم؟!"

🔷یا وقتی هنوز نرسیده زنگ بزنین بگین: "زود بیا یه سوپریز برات دارم"

🔵 یعنی یه جوری حواسش رو به خودتون پرت کنین یه کاری کنین که توجه کنه. هرچند که ما خانم ها دوست داریم که آقامون خودشون بفهمن که ما تغییر کردیم و... ولی خب از دعوا و خود خوری بهتره که.

بی_توجهی#      ‍ راهکار#