2737
2734
عنوان

هدیمو گرفتم،خدایااا شکرت

| مشاهده متن کامل بحث + 1328 بازدید | 79 پست

خداروشکر .تبریک میگم.اگه قابل باشم برای اینکه بارداری راحتی داشته باشین آیت الکرسی خوندم لطفا برای نی نی دارشدن ی خانم دعا کنین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی جون این ماه چند بار اقدام داشتی خاهشا بگو چه دارویی خوردی چند وقته دارو میخوری اخه منم عین شما تنبلی دارم نمیدونم اصن تخمکگذاری کی هست  دفه قبل رفتم سونو تخمک نداشتم  😢😢 

لطفا برای  مامان  شدنم  یه صلوات بفرستید. الهم  صل  علی  محمد و آل محمد  
مبارک باشه به سلامتی ان شالله،دعا کن عزیزم برای همه منتظرا اگر میشه لطفا توضیح میدی این ماه چی خورد ...

عزیزم‌من از اولش زیر نظر دکتر بودم اولش ک قرص تقویتی معمولی ولی بعد از یک سال دارو هام شروع شدن و آمپول،بازم نتیجه نگرفتم،این ماه خیلی روز دوازده پری رفتم دکتر گفت فقط متفورمین بخورم تا ماه بعد ک آمپول زونو شروع کنیم،روز تخمک گذاریمو بت ماشین حساب چک کردم همون روز و یه روز بعدش نزدیکی داشتیم دیگه نداشتم

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
2731
این ماه اخر یک شب در میون رابطه داشتی یا نه چند بار اقدام کردی برا منم واقعا سخته یه شب در میون

عزیزم من شوهرم اصلا زیر بار یه شب درمیون نمیرفت چون سرد مزاجه،ولی روز تخمک گذاریمو با ماشین حساب گرفتم همون شب با یه شب بعدش اقدام کردم بعدش دیگه نداشتم

خداروشکر .تبریک میگم.اگه قابل باشم برای اینکه بارداری راحتی داشته باشین آیت الکرسی خوندم لطفا برای ن ...

ممنونم،چشم حتما🌹

عزیزم‌من از اولش زیر نظر دکتر بودم اولش ک قرص تقویتی معمولی ولی بعد از یک سال دارو هام شروع شدن و آم ...

ممنونم عزیزم،ان شالله اولادت سالم ،صالح،خوش قدم وخوش روزی به وقتش بیاد بغلت

پس درواقع بیخیالی رمز موفقیتت بوده چون فکر میکردی ماه بعد باید بری واسه آمپول این ماه نمیشه

یه صلوات برام میفرستی دوست خوبم
اسی جون این ماه چند بار اقدام داشتی خاهشا بگو چه دارویی خوردی چند وقته دارو میخوری اخه منم عین شما ت ...

عزیزم من هر ماه سونو میدادم سایز فولیام افتضاح بود با دارو ب سیزده چهارده میرسید،ولی این‌ماه اصلا سونو ندادم متفورمین دکترم داد تقریبا بیست روزشو خوردم تا الان

2740

مبارکتون باشه

ان شاءالله همه چشم انتظارا بزودی دامنشون گل بارون بشه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

من از پارسال تا امروز به 4 5 تا از ارزوهام رسیدم تقریبا❤خدا ب همه واقعی شدن ارزو رو بچشونه

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍

مبارکت باشه عزیزم😍😍

منم دیگه خسته شدم من شوهرم بچه دارنمیشه ولی چون خالم بچه دارنشده همه فکرمیکنن مشکل ازمنه ومیکن اینا خانوادگی نازان ازحرف مردم خسته شدم برامنم دعاکن🙏

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍
ممنونم عزیزم،ان شالله اولادت سالم ،صالح،خوش قدم وخوش روزی به وقتش بیاد بغلت پس درواقع بیخیالی رمز م ...

دقیقا عزیزم،من برنامه ریزی کرده بودم این ماه شنامو کامل یاد بگیرم چون باردار نمیشم،پنج جلسشو رفتم اصلا تو فکرم نبودم تا دلت بخواد شنا کردم

فاطمه جون تو این حال و هوات از صاحب اسمت بخواه ک منم این ماه فرزند سالم باردار بشم تقریبا دو سال ک م ...

ان شاالله عزیزم،خودمم دیروز میگفتم خدایا ب حق این روز عزیزت حاجتمو بده،ان شاالله واسه شماهم همینطوره🌹

2706