2752
2734
عنوان

هدیمو گرفتم،خدایااا شکرت

| مشاهده متن کامل بحث + 1329 بازدید | 79 پست
ممنونم،چشم حتما🌹

چشم و تنتون سلامت الهی بارداری بودن خطر وراحت و زایمانتون راحت تری باشه الهی آمین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید  برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین و همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم،‌‌سلامتی مادرم و بهبود اوضاع مالیم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
مبارکت باشه عزیزم😍😍 منم دیگه خسته شدم من شوهرم بچه دارنمیشه ولی چون خالم بچه دارنشده همه فکرمیکنن ...

چرا عزیزم؟مشکلشون چیه؟

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم مبارک باشه واسه ما هم دعا کن فقط بگو چه جوری با ماشین حساب روز تخمک گداریتو حساب کردی

عزیزم‌من هر ماه کیت تخمک گذاری استفاده میکردم ولی دکترم گفت دیگه بذارم کنار چون دقیق نیستن،تو گوگل بزن ماشین حساب تخمک گذاری دانشنامه فرزند تاریخاتو وارد میکنی خودش واست علامت میذاره

عزیزم‌من هر ماه کیت تخمک گذاری استفاده میکردم ولی دکترم گفت دیگه بذارم کنار چون دقیق نیستن،تو گوگل ب ...

مرسی عزیزم 😚

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍

ایشالا خدا همه منتظرارو مثل حال امروز شما خوشال کنه منم نی نی میخام  زودتر بیاد به دکترم گفتم دارو بده گفت دوماهم صبر کن گفتم لاقل بیام سونو گفت چون تنبلی داری معلوم نمیکنه کی ازادمیشه که دیگه یادم رفت بهش بگم بابا حداقل میفهمم فولیکول خوب دارم یا نه 

لطفا برای  مامان  شدنم  یه صلوات بفرستید. الهم  صل  علی  محمد و آل محمد  
ایشالا خدا همه منتظرارو مثل حال امروز شما خوشال کنه منم نی نی میخام  زودتر بیاد به دکترم گفتم د ...

ان شاالله🌹چند ماه اقدامی عزیزم؟

عزیزم ان شالله بزودی این اتفاق خوب واست میفته،من دیگه افسرده شده بودم با کلی هزینه های گزاف دارو داد ...

انشالله سالم بغل کنی..الهی آمین

اگر تاریکی نبود ستارگان نمیدرخشیدند🌹
2706